Bakalárske štátnice na EUBA - chytá ma panika

28. apr 2021

Ahojte, kto má tento rok štátnice? Ja mam bakalárske. Študujem extetne, popritom práca na plný úväzok, manžel, proste veľa mám toho a začína ma chytať panika. Študujem na EUBA. Kto ma už za sebou štátnice, je to podobné ako maturita alebo omnoho ťažšie?

marci77
28. apr 2021

ja sice nekoncim tento rok....statnicovala som asi pred 10rokmi na EUBE, vtedy este Bc.statnice neboli, az ING.statnice .....a uplne v pohode to bolo .....my sme mali taky system, ze spoluziaci sme sa dohodli, kazdy vypracoval jednu otazku, mali sme spolocnu gmail adresu, kde sme to posielali, pripadne aj z predchadzajucich rocnikov sme mali nejake materialy
a ktora ste fakulta? za obchodnu fakultu mozem povedat, ze ked nezostanete ticho a poviete nieco k teme, k veci ...urcite prejdete😉

autor
28. apr 2021

@marci77 narodohospodárska fakulta, maturity boli také, že hlavne nezostať ticho a keď sa na ne spätne pozriem, tak maturity boli úplne ľahké. To mnohé skúšky na Vš boli ťažšie než maturita, no ja som maturovala pred 10 rokmi.

tncka
28. apr 2021

Hlavne klud a ziadny stres. Ja uz mam nieco odstatnicovane ale na ten stres nezabudnem😬Nieco uz len povies. Zamotaj nejaku "zavarku" zo zivota do temy ak sa bude dat,rozkecas sa,mozno sa chytia na diskusiu a bude to. Hlavne usmev a hlava dole 🙂 niektori si myslia ze su nieco lepsie,tak ich v tom nechaj a si v suchu😉drzim palce.

marci77
28. apr 2021

jedine co mne vadilo na maturitach a aj statniciach bolo, ze vsetky predmety boli v jeden den za sebou .....keby sa to ucivo mozno rozlozilo v case, tak clovek si je viac isty, ze to vie .....ale nebojte, ja osobne nepoznam nikoho, kto EUBU neskoncil ...... teda taky, co chcel, a keby aj velmi nesadli otazky, stale je tu opravak 😉
drzim palceky🍀

tatiana1329
28. apr 2021

Ja som robila Bc. statnice na EUBA pred 2 rokmi. Je to v podstate ako maturita ale nemusis sa bat. Ja som bola tiez externe a mala som toho ovela viac ako ty a dala som to. Prerabali sme dom, len ja a manzel sami, do toho skola, mali sme 2 deti z toho to mladsie malo pol roka ked som robila statnice a samozrejme manzel a x dalsich veci a drobnosti okolo. Urcite to das toho sa bat nemusis. 😁

ankaanka1977
Autor odpoveď zmazal
Zobraz