Atestačné portfólio

bekiinka5
18. mar 2024

Dobrý večer, chcela by som Vás poprosiť , či je niekto ochotný poskytnúť mi k nahliadnutiu svoje atestačné portfólio- druhý stupeň zš-1.atestácia? Samozrejme som ochotná aj zaplatiť, ďakujem veľmi pekne 🙂

vtacatko3
9. apr 2024

@bekiinka5 ozval sa vam niekto?

bekiinka5
autor
10. apr 2024

@vtacatko3 áno

extenza
12. aug 2024

@bekiinka5 Dobrý deň, mala by som tiež záujem o preposlanie portfólia so súhlasom autora, ďakujem.

ltatiana
14. aug 2024

Dobrý deň, snažím sa písať 2. atestáciu, som práve v rozpracovanej verzii a rada by som poprosila, či by mi vedel niekto pomôcť, ako to dať do kopy. Samozrejme po vzájomnej dohode....Vopred ďakujem.

matkamel
22. aug 2024

@bekiinka5 Dobrý deň , chcem sa spýtať, či ste už absolvovali atestáciu, ďakujem

nikua8
22. aug 2024

Dobrý deň, chcem sa opýtať bol by niekto poskytnúť k nahliadnutiu atestačné portfólio? Ďakujem krásne

p6kocka
31. aug 2024

@nikua8 @matkamel @ltatiana napíšte mi správu.

lenkabadz
1. sep 2024

@p6kocka píšem aj ja 🙂

ma1112
9. sep 2024

@bekiinka5 @p6kocka
Dobrý deň, boli by ste ochotná mi poslať k nahliadnutiu atestačné portfólio? Ďakujem

renata7501
13. sep 2024

Dobrý deň, som v tejto skupine nová ale som veľmi šťastná, že som našla skupinu, ktorá taktiež rieši atestáciu. Nakoľko po absolvovaní odborných webinárov zatiaľ nemám jasnú predstavu ako začať. ☹Nájde sa niekto z vás kto by mi poslal k nahliadnutiu AP?🙏 Som učiteľka 2. st. ZŠ. Veľmi pekne vopred ďakujem za pomoc