Aký kurz sa mi oplatí urobiť?

4. aug 2022

Ahojte baby. Rozmýšľam, ze by som si urobila nejaký kurz, ale neviem aký. Poradíte? Varenie, kozmetika, masaze? Neviem 😁

lula3108
4. aug 2022

Ja by som ti odporucila PRINCE2- kurz pre projektoveho manazera. Je dost drahy ale momentalne sa cez urad prace aj ako zamestnana vies dostat zadarmo na velmi vela kurzov z oblasti IT, kde su teda platy a vyhliadky do buducna najlepsia vec👌Aj junior projektovy manazer ma plat 1500e+

ivangeline
4. aug 2022

Aj ja premyslam nad niecim.. skor som premyslala nieco pre sekretarku ako strokopis/hospodarska korespondencia/MO a podobne... Ja nie som na take zenske veci ako kozmetika ci pecenie. :D A toboz by ma nebavili tie IT veci.. xD

viera321
4. aug 2022

nenapísala si, či pre nové pracovné zaradenie, živnosť alebo ako hobby😉

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. aug 2022

@viera321 z nudy 😂

savanna
4. aug 2022

@ivangeline uplne sa nevyznam na pozicii sekretarky, ale dnes uz vo firmach namiesto strojopisu a korespondencie "frci" skor MS Office, Excel, Word, anglictina, mozno vodicak a soft skills, timovy duch. Ja by som skor pozerala tymto smerom, kebyze si hladam pracu.

ivangeline
5. aug 2022

@savanna velax je to v inzerate... preto som saa nad tym zamyslela..a MO je Microsoft Office.

nana123
5. aug 2022

@lula3108 ahoj, a keď budem mať len kurz bez praxe budú ma chcieť prijať? Mam slušnú prax v inom obore a projektového som nasla inzeráty, ale väčšinou IT, alebo chcú prax XY rokov vo vedení ľudí

lula3108
5. aug 2022

@nana123 mozu ta zobrat ako junior manazera, ale jasne urcite ak mas prax vo vedeni timu tak to urobi vela. Ale podla mojich skusenosti niekedy staci ze mas certifikat, a predpoklady na to, ze budes dobry projektak.

nana123
5. aug 2022

@lula3108 ďakujem za info 😉