Akú školu treba na sociálneho pracovníka?

19. jún 2024

Na pozíciu napríklad na UPSVR - kolizna opatrovníčka - sociálnu prácu?

Mám vyštudovanú bc a mgr predškolskú pedagogiku - viem z tohto odboru ísť študovať mgr sociálnu prácu? Ci najskor bakalára sociálnu prácu?

Budem rada za všetky info ďakujem

cacianka
19. jún 2024

Veď si pozri podmienky prijatia na magisterské štúdium v odbore sociálna práca. Alebo zavolaj / napíš mejl priamo na študijné oddelenie , kde vysvetlis akú školu, odbor máš ukončenú.
Jednu vš už máš, tá druhá dá platí aj to ti povedia. Takisto či je nutné denná forma alebo môže byť aj externá

sisa_s
19. jún 2024

A mas znamosti na poziciu koliznej? Na upsvar sa len tak nedostanes...

autor
19. jún 2024

@sisa_s nevedela som že na to treba známosti. Asi si to predstavujem moc ružovo že 😄😄😄

sisa_s
19. jún 2024

Kazdy rok koncia stovky absolventov socialnej prace...a potom idu do pokladne...uplatnenie na upsvar je ozaj skor po znamosti..preco nerobis so svojim vzdelanim ucitelku v ms? Tych bude stale treba a platovo to az taky rozdiel nie je

romikk22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domkakvet
20. jún 2024

@sisa_s na ucitelku v MS treba este vacsie znamosti, aspon u nas, ale to je asi ako kde.

kiki68
20. jún 2024

Socialna praca myslim a este asi socialna pedagogika. Ale tam len po znamosti. V Rakusku sa dostanes s tymto tiez ( ak mas nemcinu c1) na Jugendamt a podobne institucie. Dve kamosky to robia. Ale je to tazka robota, lebo riesia priserne pripady.

martula1977
15. aug 2024

@sisa_s no tak v tom prípade som asi mala šťastie. Sociálnu prácu som študovala externe a nikdy som nemala problém nájsť prácu v tejto oblasti.

martula1977
15. aug 2024

Ja som v marci menila prácu a naozaj na kuratelu požadovali II. Stupeň VŠ- sociálna práca.