Ako zistím, čo chcem robiť?

19. feb 2024

Dobry den,
Mate overene nieco, co Vam v tejto otazke seriozne pomohlo ?
Testy su na nete, ale to mi velmi nenapovedalo
Naozaj v sebe neviem najst odpoved na tuto otazku. Ak Vam pomohol niekto , hocakou metodou zistit aspon smer, budem vdacna za odporucanie...
Prosim prispevky len k teme a vecne
Dakujem

xsimonkax
19. feb 2024

Začať skúšať teda vykonávať činnosti iba tak zistíš ci sa danej činnosti chceš alebo nechceš venovať/živiť.... chod random čo ťa napadne vyskúšaj. Skus intuíciu 😊

barbora0308
19. feb 2024

Mne pomohla iba vylucovacia metoda v praxi 😅. Absolutne som nevedela, co za profesiu chcem vykonavat po tom, co som nechala vysku. Mala som ukoncenu strednu obchodnu akademiu. Tak som zobrala job recepcnej, ktora mi bola ponuknuta cez znamost. Nasledne som prestriedala 3 dalsie profesie a az v tej 3-tej som sa nasla 🤗👍.

ivangeline
19. feb 2024

Vnimavi rodicia. Hobby a talenty. Oblast zaujmu. To vsetko vie pomoct. Aj dobre mienene rady od dlhorocnych kamaratov. ;) A niekedy ta jednoducho zavedie zivot.

janewithane
19. feb 2024

Skus metodu ikigai

domi235
21. feb 2024

@janewithane mas vyskusanu? Tam sa kladu otazky a pisu odpovede

janewithane
21. feb 2024

@domi235 ano mam vyskusanu, v ramci vycviku.
su rozne sposoby, myslim ze existuje aj kniha, pripadne ju vies riesit s karierovym poradcom. Dolezite je ale aj predtym si trosku podumat, preskumat co je pre teba dolezite ake kvality v zivote potrebujes mat, ake mas hodnoty, silne stranky...

domi235
21. feb 2024

@janewithane mne skor by pomohol nejaky karierny poradca. Pozeram aj napr kurz spokojna v praci ci to mi pomoze tiez neviem,

janewithane
22. feb 2024

@domi235 kar.poradcu urcite odporucam 🙂

domi235
22. feb 2024

@janewithane prosim ta vies odporucit nejakeho karierneho poradcu? Mozes napisat aj DM. Vdaka. 🙂

domi235
23. feb 2024

@janewithane vdaka skusim😉