Ako dlho ste sa učili na štátnice?

11. okt 2023

Ako dlho ste sa učili na statnice Bc? Čo bolo náročnejšie, pisat pracu alebo učenie na skusky?

kacena4
11. okt 2023

je to individualne, ak si sa predtym roky neucila, tak ucit sa je narocne, ak si sa ucita tak len opakujes, a ak mas pracu co ta bavi je to lahke pisanie ak ta nebavi a nevies o tej téme nic, straasne narocne.

zankapetro
11. okt 2023

pre mna pisat pracu. s ucenim som problem nemala ani raz, ale taketo velke prace, to bolo pre mna utrpenie.

autor
11. okt 2023

@zankapetro aj ja to tak vidim. A kolko ti trvalo napisat ju?

zankapetro
11. okt 2023

jezis to uz ani neviem, pisala som ju dlhsie po castiach, nie naraz celu, takze to netusim, kolko to mohlo byt.

januska12323
11. okt 2023

Prácu som napísala za mesiac, aj tak vyzerala ale prešla som. 😁 A teda samozrejme, že bolo ťažšie učenie, pri písaní len píšeš a dávaš pozor aby to malo nejakú logiku. Koľko som sa učila to fakt neviem. Tiež možno mesiac intenzívne.

diewcatqoo
11. okt 2023

Pracu som napisala za dva tyzdne, ucenie asi 2-3 tyzdne take intenzivnejsie.

martinkatinka
11. okt 2023

Pracu som mala rychlo napisanu, bola super tema. Len som si predtym musela precitat asi 12-15 knih a potom spracovat.
Na statnice som sa ucila asi tyzden, viac menej opakovala.

nelca0510
11. okt 2023

3 týždne celé dni a prácu som písala priebežne celý 3.rocnik

patus_2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patus_2
11. okt 2023

Prácu som písala postupne asi pol roka. Nebol to pre mňa stres, pretože som mala dobrú časovú rezervu. Na štátnice som sa učila asi mesiac vkuse - intenzívne od rána do večera. Predtým som už asi 2 mesiace opakovala. A určite to pre mňa bolo viac namáhavé a stresujúcejšie.

sonnenshein
11. okt 2023

Pracu som po castiach pisala zhruba 9 mesiacov, a na statnice som sa ucila 2 tyzdne.

banalu
11. okt 2023

Bakalarku som pisala od vyberu temy priebezne, to bola pohoda a na statnice som sa ucila asi mesiac z toho posledme dva tyzdne dost intenzivne.
Ale mali sme spoluziaka co napisal bakalarku za 24 h a dostal za nu Ecko, obhajil na C 😂

autor
11. okt 2023

@banalu tak toto mi dáva nádej😃😃