Ako dlho ste sa pripravovali na štátnice?

3. máj 2023

Ahojte, ako dlho ste sa pripravovali na štátnice? Ja už začínam stresovať

ivka225
3. máj 2023

Pat rokov. Ale tak intenzivnejsie asi tak 5 tyzdnov.

cookie29
3. máj 2023

no cele studium na VS nie?

a_alexandra_a
3. máj 2023

5 rokov som sa učila na každú skúšku, aj priebežne a potom pred štátnicami asi mesiac tak intenzívne

lindous
3. máj 2023

Ak by som mala hovoriť o vypracovávaní a prechádzaní štátnicových otázok, tak na každý predmet som si dala cca 2 týždne, takže dokopy nejaký mesiac a pol 😊 z toho tak naozaj intenzívne až po obhajobach (dovtedy som sa pripravovala aj na ne) a to boli posledné 3 týždne

oriesocek
3. máj 2023

ono to zavisi aj od typu vysokej skoly a kolko uciva sa vyzaduje na statnice. v principe je to naozaj zhrnutie celeho studia. niekto sa uci na skusku 3-4 tyzdne nonstop, niekto sa uci na skusku par stran a trva mu to 2-3 hodiny. ja som sa ucila na statnice tak 2-3 tyzdne intenzivne na kazde statnice, ale mala som dost prehlad o to, co sme sa ucili, studium ma bavilo.

zenulkaaa
3. máj 2023

Mesiac asi som sa intenzivne ucila. Kazdy den par hodin. Urcite nie cele dni.

sella38
3. máj 2023

v mladosti cca 1-2 týždne. Neskôr som si robila ešte ďalšiu VŠ v 36tke a to som sa veru učila celé leto 😨 Vôbec mi to už tak nepálilo ako predtým....

roja01
3. máj 2023

Ja presne 7 dni, ale intenzivne (min.12h na den). 3 predmety, na kazdy 2 dny. 7.den na obhajobu DP. Ved sa jednalo o opakovanie uciva.