2. Atestačná práca v Ružomberku

ivana711
18. mar 2019

Kto absolvoval úspešne 2. atestačnú skúšku v Ružomberku a bol by ochotný poradiť ohľadom písania práce? Mám záujem skôr radu od učiteliek v MŠ 🙂

martulka1990
12. jún 2019

@ivana711 dobrý deň, už máte po? Ja akurát píšem prácu na 2.atestaciu

bernynka
14. jún 2019

@martulka1990 dobry den,videla som Vasu reakciu,ze pisete druhu atestaciu cez Ruzomberok. Potrebovala by som sa Vas nieco spytat cez spravu. Dakujem

emmany
2. aug 2019

Dobrý deň,môžem sa spýtať,aké sú podmienky na 2.At.,mám tesne po 1.,čakám na osvedčenie,moze sa niekto podelit s infor.,vraj sa uz ide podľa nových podmienok...

ivana711
autor
2. aug 2019

@emmany. To este nikto nevie ake budu nove podmienky. Este doteraz sa pisalo po starom akurat tí čo majú aj predatestacne v Rk mozu ešte po starom poslať do konca augusta 😊

ivana711
autor
2. aug 2019

@bernynka prepáčte že som vám neodpísala ale nejako som si nevšimla upoznenie. Az teraz ked niekto reagoval. Poslali ste? 😊

martulka1990
17. sep 2019

Ja idem zajtra na obhajobu 2.atest.prace

katarinahurtalova
18. sep 2019

@martulka1990 drzim palce, ja idem v pondelok. môžete dať vedieť ako to prebiehalo??? dik

ivana711
autor
18. sep 2019

@martulka1990 no tak mi dajte potom vedieť ako ste dopadli. Kedy ste poslali prácu?

martulka1990
18. sep 2019

@katarinahurtalova
@ivana711
Ahojte, tak už mám po...
Prácu som odosiela začiatkom augusta... Sama som bola prekvapená,že som šla tak rýchlo...
Bolo to úplne v pohodovej atmosfére... Boli milí, pomohli a pýtali sa hlavne na prax a praktickú časť práce..aj odpovede na otázky otočiť na prax...ako to využívate vo svojej práci, ako s deťmi..... Úplne super,nemáte sa naozaj čoho bat!!! Držím Vám prsty a nebojte sa ničoho !!! 😊🤩😍

katarinahurtalova
18. sep 2019

@martulka1990 GRATULUJEM a dakujem

katarinahurtalova
18. sep 2019

@martulka1990 este otazka co tie témy??

natali.83
19. sep 2019

@martulka1990 Som prekvapená ako rýchlo Vás vzali. Ste pedagogický alebo odborný zamestnanec, prosím? 🙂 Ja som posielala ako odborný koncom augusta a čakala som, že to bude trvať cca pol roka, kým ma zavolajú.

ivana711
autor
19. sep 2019

@martulka1990. Začiatkom ktorého augusta? Azda tohto? 2019? To by boli extra rýchly 😂 ja som s 1. Atestackou nemala problém tak som zvedavá kedy mi príde odpoveď. Posielala som v júni 2019. Odkiaľ ste sa učili? 🙂

honey12
12. okt 2019

Ahojte. Prácu ste posielali v auguste a už máte aj po obhajobe? Ja som posielala koncom júna 2019 a stále som nedostala žiadnu reakciu. Aký bol postup...dostali ste najskôr nejaké hodnotenie práce a potom pozvanie na obhajobu? Ja som robila 1. atestačku. Robíte ešte niekto 1. atestáciu v Ružomberku...dostali ste už niekto nejaké informácie. Ďakujem za prípadné postrehy.

ivana711
autor
14. okt 2019

@honey12 Ja som posielala k júnu 2018 a bola som až vo februári 2019- Prvú atestáciu. Druhú som posielala k júnu 2019 a čakám na odpoveď takže tak skoro asi ani nepríde. Inak počuli ste niečo o tom novom zákone že k prvej atestácii potrebujete 5 rokov praxe aby nám ju uznali a od prvej atestácie k druhej tiež ďalšich 5 rokov aj keď sme posielali po,, starom,,.

natali.83
14. okt 2019

Ahojte. Neviete niekto náhodou - sú niekde vypracované okruhy na ústnu skúšku pre odborných zamestnancov na 2. atestáciu? Ďakujem.

honey12
14. okt 2019

@ivana711 Áno medzi prvou a druhou musí ubehnúť 5 rokov. Niečo som počula už aj o novom spôsobe vypracovania práce - po novom to vraj bude portfólio s publikačnou činnosťou a rôznymi aktivitami...nikto však ešte nevie ako to bude naozaj. Mne známa vravela, že keď odovzdávala prácu ku koncu júna pozvanie na obhajobu jej prišlo už v na jeseň toho istého roku, preto som v napätí, či príde či nepríde. Keď si robila prú atestáciu ako to prebiehalo - najskôr poslali nejaké hodnotenie práce a na základe toho ťa pozvali na obhajobu....alebo je tu sále možnosť, že mi prácu vrátia na opravu.

ivana711
autor
15. okt 2019

Mne dnes prišiel papier na obhajobu. Nemáte niečo k učeniu na 2 atestáciu? Príde rovno pozvánka na obhajobu spolu s dvoma posudkami v Rk. V presove, Dubnici príde ze evidujú prácu a ze prišli všetky potrebné dokumenty a pozvánka až potom neskôr.

fineta
13. dec 2019

Pozdravujem Vás, prosím Vás, mate niekto vypracované okruhy k II. atestácii? Obhajovať idem vo februári v MPC Trenčín. Ďakujem za ochotu pomôcť. Nechcem to len tak. Kľudne sa mi ozvite do súkromnej správy.

veronikabuvi
1. mar 2020

Dobrý deň, čaká niekto ešte na obhajobu II atestáciu?Ja som prácu poslala začiatkom júla 2019 a ešte nemám vyjadrenie. Ďakujem za odpoveď.

nera
1. mar 2020

Zdravím, tiež čakám na vyjadrenie, poslala som koncom augusta a ešte nič neodpovedali. Držme si palce 😉

honey12
2. mar 2020

Ja som bola na obhajobe asi pred troma tyzdnami. Stale tam maju miestnost plnu neprecitanych prac, takze trpezlivost. Drzim palce...

veronikabuvi
3. mar 2020

@veronikabuvi Ďakujem za odpoveď.

veronikabuvi
11. mar 2020
anomis123
30. mar 2020

@honey12
@nera aj ja čakám. Poslané koncom júna 2019.

honey12
31. mar 2020

@anomis123 v tejto situacii uz len v septembri.

anety
30. apr 2020

Nie, nie. Ja som obhajovala včera online 🙂 tak snáď sa dočkajú aj ostatní.

veronikabuvi
2. máj 2020

Dobrý deň, mohli by ste prosím Vás napísať, ako to prebiehalo? Boli ste včas upovedomená a takejto forme obhajoby? Ďakujem za odpoveď.

veronikabuvi
4. jún 2020

Dobrý deň, vie mi niekto poradiť,alebo kde to nájdem , dokedy majú byť ukončené obhajoby atestácií, aby im bola priznaná platová trieda?Ďakujem.

veronikabuvi
4. jún 2020

... vyššia platová trieda...