zlatkavav
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.
zlatkavav
28. dec 2015

kým sú deti malé tak sa ľahko vymýšľa a hľadá inšpirácia a pod stromčekom majú často prekvapenie, ale keď vyrastú už to nie je také jednoduché a máločo ich poteší...

zlatkavav
autor
16. dec 2015

ok, ja som nikdy nenosila okuliare tak som nevedela, uz sme mu aj nejake vybrali, aby sa to mohlo zlepsit a nezhorsovalo sa to zbytocne 🙂

V diskusii: Zrak dieťaťa
zlatkavav
autor
10. dec 2015

Prosím vás bola som so synom na vyšetrení u očného a namerali mu až 0,75 dioptrie, je to vôbec možné, nikdy sa nesťažoval na problémy s očami. Som prekvapená, je teraz v prvom ročníku a nechápem, že sa to mohlo tak rapídne zhoršiť. Stalo sa vám to tiež niekomu?

V diskusii: Zrak dieťaťa
zlatkavav
27. nov 2015

http://amosk.sk/kurz/5.REKVALIFIKACNY_KURZ_VIZAZISTKA___VIZAZISTA_:_licenie_denne_str_vecerne_str_svadobne_str_spolocenske_dot__dot__dot_ moja kamoška si dorábala tento kurz, je vyučená kozmetička a už líčila aj na módnej prehliadke, je to super a hovorí, že určite odporúča ;)

zlatkavav
autor
27. nov 2015

My sme prerábali dvojizbový byt a nechali sme sa inšpirovať http://www.drevona.sk/aktuality-inspiracia/interier-dvojizboveho-bytu/, potom ti aj poradiť vedia a vyzerá to fakt skvele.

V diskusii: Pohovka do detskej
zlatkavav
autor
16. nov 2015

nakoniec som kúpila normálnu postel z drevony, jedna známa mi odporúčila aj dobrý matrac, to bol vlastne dôvod, prečo som sa rozhodla kúpiť normálnu posteľ a keď bude potreba vymeiť matrac, nemusí ísť celá posteľ preč...

V diskusii: Pohovka do detskej
zlatkavav
16. nov 2015

Podľa mňa, keď máš skutočný záujem iba o ten kurz, zavolaj na ten amosk, alebo inú agentúru to je jedno, spýtaj sa čo to stojí, koľko to trvá a podobne a musíš sa rozhodnúť sama, my tu môeme polemizovať o tom, ale tvoj problém nevyriešime 🙂

zlatkavav
21. okt 2015

Celkom zaujímavý výber tam majú v tom výpredaji som pozerala, ani nie celkom drahé veci, nebude to zničené alebo nejako poškodené?

V diskusii: Akcie na nábytok
zlatkavav
21. okt 2015

@margaretka818 ktory presneclanok myslis, pozeram rozne druhy matracov aj rozne stranky, ale sak niektore matrace su drahsie nez nove postele, sak to je hrozne...

zlatkavav
18. okt 2015

tie matrace tempur maju tiez na prespanku, ale je pravda, ze nestoja do 100 eur, ale ani sa nekupuje taka vec kazdy den

zlatkavav
autor
15. okt 2015

@bibistec Takže myslíš, žeby boli lepšie oddelene matrace? Kvôli alergii? Ja som si práve nebola istá či je to dobre, ale tie protiroztočové poťahy sa dajú použiť aj na takýto gauč, nie?

V diskusii: Pohovka do detskej
zlatkavav
15. okt 2015

Aj matrace tempur su celkom fajn, ale niektore su drahsie, tak mate aspon predstavu, ci vobec neviete?

zlatkavav
14. okt 2015

pokial si v niecom dobra, ako napriklad rucne prace aj to sa da robit, napriklad ako robis to pecenie, alebo rozne drobnosti, co ta bavia. Moja kolegyna si popri materskej urobila kurz kozmeticky a doteraz maluje vsetky kamaratky na nejake akcie, ono sa to nezda, ale prace je celkom dost...

zlatkavav
14. okt 2015

Ahoj, ja som ju pouzivala, okrem detskej kozmetiky som pouzivala aj caj na podporu dojcenia, mam velmi rada prirodne veci, takze pokial tiez hladas nieco prirodne urcite je to to prave ;)

zlatkavav
autor
5. okt 2015

Kupili ste uz niekto pohovku do detskej izby miesto postele? Myslim taku pohovku na ktorej sa da spat? Velmi sa mi zapacila jedna a budeme kupovat miesto postielky postel a neviem ci je to dobre alebo radsej mame kupit postel normalnu... http://www.drevona.sk/pohovka/klasicka-pohovka-hneda-prava-johanna/, Pisu ze je aj na normalne spanie, co myslie?

V diskusii: Pohovka do detskej
zlatkavav
26. sep 2015

@akzujs A objednávaš na weleda.sk alebo kupuješ v drogérii? Sestra žije v Rakúsku a hovorí, že to tam majú priamo v drogérii, ale že je to celkom drahé, tak čo a viac oplatí?

zlatkavav
26. sep 2015

@fairinaa2 Myslím, že tá posteľ z drevony, má prispôsobený priestor pod vrchnou posteľou, podľa rozmerov 🙂

zlatkavav
autor
21. sep 2015

Neviem sa rozhodnúť medzi studenou a lenivou penou, viete mi poradiť, aký je v tom rozdiel?

zlatkavav
7. sep 2015

Ahoj, my máme doma túto posteľ http://www.drevona.sk/postel-poschodova/poschodova-postel-wenge-rea-pikachu/. Veľké výhody sú najmä odkladací priestor pod spodnou posteľou a zábrany proti pádu. Kúpili sme ju i keď majú deti 5 a 8. Starší syn spí hore a dcéra dole. Nejaký problém v nej nevidím, je kvalitná a veľmi pekná ;)

zlatkavav
autor
6. sep 2015

Takže hovoríš, že si spokojná, ja som pozerala na ich stránkach a ceny tam naozaj nemajú zlé, tak sa ešte dohadujeme, čo všetko musíme vymeniť doma, aj sestra s manželom rozmýšľali nad matracom, tak asi budeme spolu nakupovať 🙂

zlatkavav
4. sep 2015

@tinkax Určite pozriem, normálne je na ňom napísané Weleda?

zlatkavav
25. aug 2015

@tinkax ja mam strašne suché pery, kamarátka mi odporučila pantenol z lekárne (tuším tak sa to volalo), ale stále nič nezaberá, myslíš, žeby mi mohol ten balzam od weledy pomôcť, lebo už neviem čo mam skúsiť...

zlatkavav
24. aug 2015

Podľa mňa, skús pozrieť hudobniny u vás a uvidíš, potom trebárs tie kytary.cz a nejaký slovenský obchod, ako rozdiely v cenách sú podľa mňa minimálne, zase až taký prieskum robiť nemusíš.

zlatkavav
autor
20. aug 2015

Ok super, ďakujem! Vždy je lepšie urobiť si prieskum a porovnať viac obchodov 🙂

zlatkavav
20. aug 2015

@margaretka818 Na tejto stránke som tiež raz nakupovala a tak ako píše Lenka, nie je v tom žiaden problém, ani nepocítiš, že nenakupuješ cez slovenský e-shop. Ale keď som s nimi raz volala, hovorili, že sa plánujú aj viac otvoriť slovenskému trhu...