somotec
Používateľ somotec je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od somotec.
somotec
1. okt 2015

jasne, ze nepriznat. sebe by si si sice akoze odlahcila ale jemu by si ublizila. a znicila doveru, ktora sa len tazko nadobuda spat. Vezmi si z toho ponaucenie, prestan sa uz trestat a bud na toho svojho najlepsia ako vies .. ale rozhodne mu to nehovor.

somotec
1. okt 2015

presne tak .. bud je to prejav stresu alebo unavy alebo najskor nejakej nespokojnosti, ktoru mozno nejak prehliadas. .. skus byt hodinu v tichu a sama a uvidis, co vsetko vyjde na povrch .. a to bude treba nejak riesit - bud zmenit alebo prijat .. to jest vse

somotec
1. okt 2015

pozeranie telky neni nevera predsa .. podla mna je rovnako nestastny, ze nenachadza s tebou rec o jeho snoch a tak si poradi ako vie .. ale toto rozhodne nevera nie je a ani sa z toho nestriela .. zaklad je komunikacia - pocuvanie a rozhovor a ochota ..

somotec
1. okt 2015

to je v pohode, to poznam, segra do desiatich rokov jedla maso maximalne sporadicky, smrdelo jej .. len vynimocne sunku, obcas parky, ktore jej uz tiez prestali chutit a maso v hlavnom jedle tiez vobec.. ak tak asi len kura .. ale zase vela jedla vajicok a masloveho chlebu 🙂 a je tu stale bez najmensich zdravotnych problem, takze pohoda .. hlavne nenutit, deti vedia presne, co ich telo potrebuje a co nie .. asi nejak intuitivne .. okrem sladkosti teda, to je uz droga 🙂

somotec
1. okt 2015

fyzicky trest v skole by u mna nebol tolerovany .. ak maju problem s dietatom, maju si pozvat rodicov a prebrat to s nimi, nie fyzicky trestat dieta .. clovek nikdy nevie, kde je pravda a co je pravda, a ako to vnima samotne dieta .. a aby z toho malo dieta traumu na cely zivot, tak to veru nie .. i ked niektore deti su fakt vrcholne drze :( ale pedagog by sa k fyzickemu trestu podla mna nemal znizit ..

somotec
2. júl 2015

@stastnazena2 2mx 2,5m x 0,40m v podstate bude na celu jednu stenu

somotec
30. jún 2015

@stastnazena2 no skrina bude stať okolo 800€ na buduci vikend príde ku nam chceli by sme vlastnu fototapetu povedal ze nie je problem ak je to kvalitna fotka

somotec
2. jún 2015

@jarmila64 a kolko ta stala ta skrina? ja by som chcel do spralne vstavanu skrinu ako si sa nam kopia veci a manzelka tuzi po fototapete na skrini ze chce nieco extra

somotec
27. jan 2015

trosku neskoro ale pred sa :D dakujem za info oslovil som viacero firiem ale nakoniec sme sa s manzelkou rozhodli ze dame spravit vstavane skrine v postele-spalne a neskor dokupime osotatne veci ako postel a tak 🙂

somotec
27. okt 2014

ahojte maminy chcel by som prekvapit manzelku a zariadit detsku izbicku samozrejme s nou ale chcem nejake tipy kam ju mam zobrat 🙂 postele-spalne.sk mam uz okukane dajte tip na nieco este 🙂