simonamkr
Používateľ simonamkr je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od simonamkr.
simonamkr
Včera o 08:10

Asi záleži na tom čo od toho mesta očakávate. Za mňa Trenčín je super

simonamkr
Včera o 07:57

myslim, že nie je povinná

simonamkr
17. sep 2024

skúste osloviť triednu učiteľku, nech to dobre dopadne.

simonamkr
17. sep 2024

neodporúčam používať 🙂

V diskusii: Prepálil som olej
simonamkr
17. sep 2024

@tiezjedna určite súhlasím z praktického hľadiska pri výmene posteľnej bielizne sú lepšie dve 🙂

simonamkr
17. sep 2024

v pepcu alebo v Tedi som vždy niečo super objavila 🙂

simonamkr
17. sep 2024

Ahoj, všetky topánky som kupovala na rôzne športy v decathlone 🙂 odporúčam pozrieť web na ich topánky sa môžem vždy spoľahnúť. Sú pohodlné a vydržia aj dážď aj časté nosenie.

simonamkr
17. sep 2024

ahoj, mali sme problémy tak sme využili. Ale je fajn mať o tom prehľad a byť na to pripravený 🙂

simonamkr
17. sep 2024

náter s umyvateľlnou farbou. Farba je už na tebe.

simonamkr
15. sep 2024

zdravím 🙂 určite omaľovať! Odporúčam, tento náter máme na chodbe v bledo modrej farbe a je to bez problémov. Akýkoľvek fľak ľahko odstránime.

simonamkr
15. sep 2024

tiež som vrátila oblečenie na predajni a žiadny problém 🙂

simonamkr
15. sep 2024

áno, veľmi sa mi páčia ale sama kupujem synovi hlavne pohodlné oblečenie ale pár kúskov máme aj takýchto štýlovych 🙂

simonamkr
15. sep 2024

myslím, že som tiež videla ale musím teda doporučiť, skvelé veci som tehotenské vždy nakúpila v Lidl eshope a na Zalando.

simonamkr
12. sep 2024

@niekto2hy Zdravím, máte prosím skúsenosť s hodinkami pre deti od Carneo, tiež zvažujeme kúpu pre syna?