pavlicka123
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.
pavlicka123
28. nov 2021

Ak si ešte nezohnala nič, čo by ti pomáhalo, napíš mi ss - 100% prírodný produkt, ktorý pomáha a na ktorý mám aj množstvo recenzií 🙂

pavlicka123
autor
28. nov 2021

@zildo tiež Vám píšem správu - chcete aj recenzie?🙂

pavlicka123
autor
28. nov 2021

@lucia851 píšem do správy, aby to nezmazali ako reklamu a aby som mohla poslať aj recenzie 🙂

pavlicka123
autor
28. nov 2021

Ahojte, sú tu baby, ktoré už skúšali všetko možné a nevedia sa zbaviť MŠ bolestí? Nechceli by ste skúsiť aj prírodný produkt?

pavlicka123
27. nov 2021

Zdravím, cbd alebo prírodné kapsule si skúšal/a?🙂

V diskusii: Ako zaspať?
pavlicka123
16. nov 2021

@neson123 to je síce pravda, ale aspoň sa už vie pohnúť z miesta.. mne pomohlo, keď som zistila, že to je tetania..konečne som aspoň mala nejakú diagnozu🙂

pavlicka123
15. nov 2021

Ahojte, nikoho nejdem presviedčať, je to skôr len ako jedna z overených možností... 🙂 pri korone pomáha cbd - či už na potlačenie bolestí hlavy alebo zníženie rôznych kŕčov...

pavlicka123
15. nov 2021

@d_mii určite odporúčam objednať sa k neurológovi, aby urobil testy na tetaniu... môže to prerásť do tetanických atakov a tie sú oveľa nepríjemnejšie ako je "len" točenie hlavy...

pavlicka123
27. okt 2021

@lucia851 pri bolestiach chrbta, hlavy, zubov qtd mám dobré skúsenosti s CBD 🙂 Ak by si chcela, napíš mi do ss 🙂

pavlicka123
27. okt 2021

@lucia851 ahoj, určite by bola lepšia alternatíva CBD- ten je aj proti bolesti (je dokázané, ze ma lepšie účinky ako ibalgin napr) a zároveň má úžasné výsledky pri depresii.. antidepresívam sa snaž oblúkom vyhnúť lebo sa dostaneš do kolotoča, z ktoré je len ťažko vyjsť.. :( ak by si chcela viac info alebo budeš mať otázky, pokojne mi napíš ss 🙂

pavlicka123
27. okt 2021

Pokiaľ tam nie je iný dôvod ako tetania, ani CT ani magnetická nie sú potrebné.. poučili ťa, čo robiť, ak príde tetanický záchvat? Odporučili ti magnézium a hlavne veľa vody ?

pavlicka123
24. okt 2021

@michaela1109 jasné, píšem ss 🙂

pavlicka123
24. okt 2021

@michaela1109 kludne si môžeme vymeniť info, ja nemám problém🙂 a áno, je tam povolená hranica (myslím, že 0,3) ale ja hovorím o fullspectrum cbd ktoré má hranicu thc 0.001 🙂 takže da sa to🙂 a každý produkt ma certifikát na svk takže je schválený🙂

pavlicka123
23. okt 2021

@michaela1109 áno mýlite sa, pretože fullspectrum je povolený ak je dodržaná hranica thc ;) a dá sa urobiť fullspectrum aj s takou nízkou hladinou thc, ze to je úplne zanedbateľné🙂
Ak Vám vyhovuje cbd, ktoré aktuálne beriete, tak fajn 🙂

pavlicka123
23. okt 2021

@michaela1109 neviem, o aký problém ide, takže ťažko mi povedať 🤷‍♀️ pri cbd je veľmi dôležité, ak technológia sa využíva...ak sa vstrebáva iba malé percento do krvného obehu, tak treba aj silnejšiu koncentráciu (napr viem, že konkrétne od plackovej je tá vstrebateľnosť len pár percent a väčšinu "rozbijú " žalúdočné kyseliny, keďže nevyužíva lipozomálnu technológiu)... a taktiež veľmi dôležité je aj to, či ide o fullspectrum alebo o broadspectrum... nie vždy je podstatná značka a pekný obal... 🙂

pavlicka123
22. okt 2021

@jankaryan určite odporúčam buď cbd, ktoré ťa zároveň upokoji, zbaví stresu a pomôže ti spat ako bábätko alebo bylinné kapsule na prírodnej báze, ktoré pomáhajú hlavme pri nekvalitnom spánku alebo nespavosti.. ak máš otázky, tak mi napíš ss 🙂

pavlicka123
22. okt 2021

@alanteriel áno, ma veľmi dobre účinky, ci už na bolesť hlavy, zubov alebo chrbtice 🙂

pavlicka123
22. okt 2021

@anastaziamala ahoj, vždy sa treba zamerať na to, o aké cbd ide (aká je to spoločnosť, či má certifikát na svk a teda či neobsahuje nejaké zakazane látky..). Taktiež je dôležité, či ide o fullspectrum a aká je hladina thc...a či to je aj CBG.. taktiež je podstatné, akou technológiou je spracované a teda ako dobre sa vstrebáva do krvného obehu..🙂
Ak máš otázky, pokojne mi napíš do ss 🙂

pavlicka123
21. okt 2021

@michaela1109 20 alebo 30? 😲😲😲 to už sa mi zdá až príliš silné 🙈máte až také vážne problémy? 🙈 a nesúhlasím s tým, že je to placebo, pretože aj 6% cbd, ak je fullspectrum, môže zabrať🙂 ja by som osobne nešla hneď do najvyššej koncentrácie, ak to nie je nutné...

pavlicka123
21. okt 2021

@pallaipalovak ak máte zlý spánok, odporúčam vyskúšať prírodné kapsule 🙂 sú lacnejšie ako cbd 🙂 ak máte záujem o info, napíšte mi ss 🙂

pavlicka123
20. okt 2021

@majusa2 povolená miera je cca 0,3 🙂 pri tých vyšších koncentráciách thc by som bola opatrná ;) samozrejme, ak to má byť fullspectrum, musí to obsahovať aspoň trochu thc.. ale opäť platí, ze človek si musí dať pozor na zloženie...🙂 ja osobne dávam prednosť lokálnym produktom, ktoré sú u nás certifikované, ako tým , ktoré pochádzajú neviem odkiaľ🙂

pavlicka123
20. okt 2021

@marfikchov neviem, odkiaľ ste si kupovali, ale predajca by Vás určite mal poučiť o tom, kedy a ako produkt užívať...nemalo by to byť o tom, že si to kúpite a tým to preňho skončilo... treba si dať pozor na to, od koho beriete a či má certifikát na SVK 🙂 CBD je na trhu veľa ale zväčša sú to "cezpoľné spoločnosti", ktorých zloženie nie je úplne v poriadku ...

pavlicka123
20. okt 2021

@wicka5 zdravím, cbd pomáha aj na migrénu 🙂 skôr ide o to, aké silme bolesti mávate, ako často atd... ale cbd sa celkovo odporúča aj pri bolesti hlavy, zubov ako zdravšia náhrada Ibalgin 🙂 ak by ste mali viac otázok, pokojne mi napíšte ss 🙂

pavlicka123
19. okt 2021

Ak by ste sa chceli dozvedieť o českom cbd, ktorý je schválený a certifikovaný u nás na SVK a na ktoré mám aj recenzie, napíšte mi ss 🙂

V diskusii: Overený CBD
pavlicka123
19. okt 2021

@lucy1801 ahojte baby, chcem sa k tomu vyjadriť aj ja - pri cbd si treba dať pozor od koho kupujete, resp. čo je to za značku 🙈 hlavne tie zahraničné spoločnosti nedávajú presne zloženie a nie všetko je u nás dovolené.. taktiež je podstatné zamerať sa na to, či obsahuje THC a ako je vyrobené..
Nejdem vám tu nič vnucovať, ale ak by ste chceli info o českých cbd, ktoré sú schválené a certifikované u nás na SVK, napíšte mi ss 🙂
Samozrejme, nikoho nechcem nútiť 🙏🙏 len naozaj chcem upozorniť, aby ste si dávali pozor, od koho kupujete 🙈

V diskusii: CBD - skúsenosti