ninusikik
Používateľ ninusikik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninusikik.
ninusikik
9. dec 2015

@majocka04 rozhodne ich to poteší čo krajšie ako také fotky.. mne vkuse aj naši a aj svokrovci pília uši s tým že chceme fotky chceme fotky a ak k tomu vyberieš nejakú fakt fajnú kozmetiku, tak to bude radosti :P

ninusikik
16. nov 2015

Tak to už teda hej @zuzana_kov, taká kozmetika to naozaj poteší, hlavne ak je kvalitná. Ja sa teším vždy nech je to čokoľvek, ale mám rada ak ma ľudia počúvajú cez rok a podľa toho zvolia čo kúpia.....

ninusikik
8. nov 2015

Ja vás žienky obdivujem, ja teraz čakám prvé a celkom sa obávam ako to zvládnem, nie to ešte tri :/ Ale keď už ste také skúsené, viete mi poradiť čo všetko na začiatok nezabudnúť? 🙂

ninusikik
20. okt 2015

ja som tiež čítala že sa sťažovali, ale veľa z nich sú len napodobneniny z číny, ale my kupujeme od pexi a to je originál, a nemala s ňou ségra nikdy problém

ninusikik
18. okt 2015

u sestri bola nekonečná zábava plastelína a playfoam, od rána do večera, stále niečo vyrábať :D až keď som bola u sestri tak som už večer bola na nervy

ninusikik
26. sep 2015

ja si myslím, že valentín nevalentín, romantika neromantika, keď to má byť pre chalapa tak nech je to niečo poriadne nejaký zážitok

ninusikik
29. aug 2015

Skús toto www.truelifecare.cz, mne ho odporučili pred asi 3ma týždňami a potom som ho aj objednala a som spokojná. Zatiaľ som ho použila najmä na meranie teploty u syna a aj v noci nakoľko má podsvietený displej, ale dá sa použiť aj na iné, ale to som ešte nestihla skúsiť. Prípadne ti ešte môžem hodiť link na diskusku tam písali aj nejaké iné

ninusikik
autor
7. aug 2015

@katkasav presne tak naposadí a nevydrží, ale je to super nápad s tým priemerovaním tej teploty 🙂 tak to je predsa trochu presnejšie, takže to asi záleží od výrobku ako meria, no tak teraz neviem ako sa rozhodnúť :/ či áno či nie @marcy30 a máš ho odniekaľ z lekárne alebo z internetu @negroni25, zuzana_kov môžem sa opýtať aký teplomer máte? a na koľko vás cca vyšiel?

ninusikik
autor
4. aug 2015

Ahojte maminky, chcela by som sa opýtať na Váš názor na bezkontaktný teplomer. So synčekom máme dosť problémov a musíme sledovať teplotu denno denne. Takže som začala rozmýšľať aj nad touto možnosťou. Máte prosím nejaké skúsenosti?