newyourk
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.
newyourk
2. máj 2019

@viktoria123 Ahoj Viktória, ak ti môžem poradiť, výborný krém na psoriázu je PSORICOL s obsahom saponínov, moja kamoška ho používa a veľmi si ho pochvaľuje, zlepšilo jej to stav pokožky, síce pomaličky ale postupne. A nie je ani nejako veľmi drahý. Kúpiš v lekárni, ak si ho vypýtaš alebo na eshope reparexshop.sk. držím palce😉🙏👏👍

V diskusii: Psoriáza - AC 11
newyourk
2. máj 2019

@simkamatko to Vám neviem povedať, ale skúste napísať MUDr. Sovovi, on stojí za produktom, kontakt na neho nájdete na ich stránke reparexshop.sk, viem, že p. doktor rád poradí aj mailom, aj mne poradil. Mail je boss@euroweb.sk. Majte sa 🙂

newyourk
1. apr 2019

@kvetinka_123 Ahoj, sestre velmi na akné pomohlo prečistenie tela saponínmi, v podstate detox tela. Súviselo jej to asi s trávením. Ale akné zas nemusí byť ani akné. Ale brala dva mesiace Diamond yacca, kupiš na reparexshop.sk a pomohlo jej to, nezmizlo jej síce všetko akné, ale veľmi sa jej to zlepšilo a pomohlo jej to aj s trávením, bola stále nafúknutá a mala problém so stolicou. Kombinovala to aj so saponínovým krémom Golden ointment, ktorý je na problematickú pokožku, odporučil jej to doktor Sova, ktorý rád poradí z danej firmy. Držím palce🙂😇🍀🌳

newyourk
9. mar 2019

@detagerfx ahoj, mam skusenost s Diamond Yacca, je super, v porovnani s Golden Yacca je lacnejsi ale hlavne lepsi. Ako som citala, Diamond Yacca obsahuje dva druhy saponinov, jedny cista creva a tie druhe vsetky organy tela od usadenin. Ja som to pouzivala na akne, detox celeho tela a velmi pomohlo. Mame som to kupila na vysoky krvny tlak a tiez pomohlo, odstranilo jej to usadeniny z ciev, t.j. cholesterol, bilitubin sa znizili a a tlak sa jej upravil. Je to dobre inak na vsetko, precisti cely organizmus🙏👍🙏👍

newyourk
4. mar 2019

@babyliss Ahoj poradím ti super detox a to úplne prírodný. Volá sa Diamond Yacca. Je extrahovaný z palmy rastúcej na púšti. Nie je tam žiadna chémia. Na akné to je veľmi účinné, mala som tiež, síce nie veľa ale mala. Prípravok mi prečistil celý organizmus nie len pleť, vyrážky zmizli. Mne stačilo vybrať jedno balenie. Kamoška však mala silnejšie akné, tiež som jej to poradila. Ona Diamond Yacca brala dlhšie. Takže závisí od toho v akom to máš stave.

newyourk
4. feb 2019

@rybkoava Ahoj, mne pomohlo na imunitu Uňa de Gato, tiež som bola stále chorá, vkuse chrípky, bolesti hrdla a aj močové cesty sa k tomu pridali, stačilo, že mi chvíľu bola zima, alebo sa prešla bosá po dlažbe. Vyrába sa to zo vzácneho koreňa z Južnej Ameriky, či odkiaľ 🙂 Kúpila som to na Reparexshop.sk, brala som to dva a pol mesiaca, vystačilo mi jedno balenie a odvtedy som v pohode. A ešte mi potom asi pomohli aj studenšie sprchy ráno, proste otužovať telo, ale to praktizuj, až pri plnom zdraví.😉👏🙏🍀

newyourk
3. jan 2019

@nickpick Ahoj, tiež som mala slabú imunitu, vkuse som bola chorá, v lekári mi poradili UNA de GATO, prírodný rastlinný prípravok, osvedcila sa mi značka od Boos Trade. Je to vzácna rastlina a má silny imunostimulačný účinok. Užívala som dva mesiace, začala som v čase choroby, jednak mi choroba rýchlo ustúpila, čo som bola prekvapená a od vtedy som nebola chorá, uplynuli dva mesiace.

newyourk
3. dec 2018

@lienka175 Ak más zlcnikové kamene, co sa asi mas, keď mas zachvaty by ti pomohlo precistenie tela a tiez zlcnika, Nemusís isť hned na operáciu. Moja mama mala kamene a zbavila sa ich pomocou prípravku Diamond Yacca. Ide o cisto prírodne vytazky, ktoré ti prečistia🙂👍😉 telo vrátane zlcnika. Zlcové kamene to sú vlastne usadeniny a toto to odstráni, rozpustí najprv a vyjdu z tela von stolicou. Mame sa neskutocne potom ulavilo .Sice to uzívala dlhsie, ale stale lepsie ako ist na operaciu. Kupis to online, maju tam aj poradenstvo lekára. Drzim palce

newyourk
3. dec 2018

@psychozienka Ahoj, na akné, je výborná Diamond Yacca, sú to prírodné saponíny, ktoré prečistia celé telo, nie len pokožku. Moja sestra to užívala na akné, ktoré mala fakt hrozné, nevedela si s nim poradiť a po 2 mesiacoch sa jej krásne vyčistila pleť, ostali drobne nedokonalosti. kupis na reparexshop😇😍🙏 a myslim, že budes spokojna

V diskusii: Hormonálne akné
newyourk
5. nov 2018

@alison11 Ahoj, moja kamoska má psoriázu a používa špeciálny krém Psoricol sa volá a sa jej to vcelku zlepšilo, ale chcelo to čas. Tiež ako bolo písané, je to aj o správnej životospráve a súvisí to aj s vnútornými orgánmi, ktoré treba prečisťovať. Skús sa nakontaktovať na MUDr. Sovu, Reparex firma, oni vyrábajú aj ten krém a doktor ti poradí, ako s očistou, je tam uvedený aj mail na neho.

newyourk
5. nov 2018

@slamka555 Ahoj, moja sestra mala pred nedávnom podobný problém, má tiež malé bábo. Ale nechcela ísť na operáciu, lebo sa rovnako bála. Kamene si odstránila prirodzenou cestou aj bez operácie. Brala diamond yacca, ktorý čistí organizmus a všetky usadeniny odstraňuje, čo sú aj žlčnikové kamene. Síce to nebol hned ale postupne, ale hlavne bez operácie. 😒👏🙏

newyourk
30. sep 2018

@xima používam všetko od nich, napríklad Inspiral krém so slimačím sekrétom na omladenie pokožky, alebo očný balzam Sedem bylín, úplne top😍😍😍

V diskusii: Biohar na vlasy
newyourk
30. sep 2018

@pivonka6 ahoj, áno su to vyživové doplnky, nie je to liek. A ved to je omnoho lepšie ako dávať do seba chémiu. A Diamond Yacca kúpiš aj v lekárni. A čo mám informácie bol testovaný vo výskumnom ústave s výbornými výsledkami, takže sa nie je čoho obávať. Ale hlavne pomohol, to je základ. Som zástancom prírodných preparátov, čo daný doplnok je, sú to výťažky z rastlín, nie liek typu Lipovitan.😉

newyourk
30. sep 2018

@majka13182167 Ahoj, ja ti presne poradím, dlho som mala problémy s akné, ale že hrozné na tvári. Tiež som vyskúšala kadečo a nič nepomáhalo. Ono to máš vnútorný problém. Kamarátka mi poradila, že si mám prečistiť telo saponínmi🍀🍀, ten prípravok sa volá Diamond Yacca, je síce drahší, ale účinný! Nie je to pritom žiadna chémia, ale výťažky z rastlín, takže sa nemáš čoho báť a stojí za ním jeden vedec, lekár. Nejde pritom o detoxikáciu, lebo to je hlúposť, ale o očistu tela od usadenín, ktoré sú proste laboratórne dokázateľné. Vybrala som najprv jedno balenie a už po dvoch týždňoch som videla zlepšenie, potom ako som dobrala celé dvojmesačné balenie, akné som takmer nemala, P. doktor mi poradil, že ešte mám vybrať jednu dvojmesačnú kúru a musím povedať, že akné už nemám! Kupiš to na Reparexshop, a majú tam aj zvonku, ak by si si chcela pomôcť, tiež taký saponínový krém Golden Ointment sa volá, na problematickú pokožku. Takže som si pomáhala aj tak. A konečne som vyhrala boj s akné.🙂😉🙏🙏🙏

newyourk
30. sep 2018

@sneha111 Ahoj, to som ešte nepočula, ale moja sestra má psoriázu a veľmi jej pomohol krém Psoricol, obsahuje špeciálne látky saponíny🍀🍀, užívala to dlhodobo, chce to trpezlivosť a veľmi sa jej zmiernili prejavy. A tak mi napadlo, že by ti to možno pomohlo aj na ten ekzém. Kupovala to vo firme Reparexshop a viem, že oni tam majú kadejaké krémy s tými saponínmi aj na problematickú pokožku. Tie saponíny sú úplne super. Stojí za nimi známy lekár, vedec v jednej osobe doktor Sova s volá👏👍. Poskytuje aj poradenstvo bezplatné, tak skús sa opýtať😉

V diskusii: Ekzém a psoriáza
newyourk
4. sep 2018

@dopepalacinka Ahoj, Lipovitan ti nepoškodí, ale ako tu niekto spomenul treba sa zamerať nie na lieky ale niečo prírodné. Ja som mala tiež zlé pečeňové testy, bohvie z čoho, známy mi poradil saponínový prípravok na očistu tela Diamond Yacca sa to volá, stojí za tým známy vedec MUDr. Sova. Ten prípavok ti prečistí všetko, celé telo, vyčistí od usdenín a aj cievy a pečeň. Brala som to najprv dva mesiace - testy sa mi o niečo zlepšili a potom ešte ďalšie dva mesiace a všetky hodnoty sa mi po 4 mesiacoch upravili k norme❤👏, moj lekár tiež nechápal. A je to čisto prírodný prípravok z rasltiny, palmy. Dočítaš sa viac na nete reparex. Veľmi som spokojná bola, aj mame som to nasadila a tiež sa jej cholesterol upravil k norme.🍀🙏😉🙂

newyourk
1. aug 2018

@safranca15 na webe Modrej púpavy, majú online predaj, aj veľmi radi poradia ak sa ich opýtaš 🙂

newyourk
17. júl 2018

@zuba1987 Ahoj, ja mam velmi dobru skusenost proti alergii s Diamond Yacca, co su saponiny, cisto prirodne vyťažky z rastliny. Moja alergia mi brutalne ustupila, denne som vyfukala aj 20 kapesnikov, postupne sa to upravilo na 3. Brala som to ked som kojila, poradil mi lekar, čo to vyrába. Ten prípravok môžu brať aj tehotné ženy. Zabraňuje akokeby ukladaniu alergénov na tele a v slizniciach a tým ustupuje alergia. Skús mu napísať, rád ti poradí, je to lekár vedec, MUDr. Oto Sova sa volá, mail najdeš na ich webe Reparex.🙂😇👍

V diskusii: Stopalerg v tehu
newyourk
22. jún 2018

@adrianka87 Ahoj, moja mama to skusala, ale velmi nezabralo, lebo pila aj protein, aj jedla, takže to bolo akokeby jedla 2x, lebo jej to jedenie proste chýbalo. Potom sa dala na cvicenie a mala upravený aj jedálniček a k tomu si kúpila Bromeslim a potom fakt, že schudla, aj ked jedla.😇😍🙏 Ten Bromeslim inak štiepi potravu v žalúdku a tým zabraňuje ukladaniu tukov do tela. Dá sa kúpiť aj online alebo v lekárni. Ja som jej ho kupovala cez eshop Reparexshop. Vyskúšaj radšej to, ako tie shaky. U nás sa neosvedčili 🤐:-/

newyourk
autor
24. máj 2018

Ahojte bol už niekto na metóde PLASMA PHI ION na ovisnuté horné viečka? Je to neinvazívna metóda, kedy sa pokožka spáli takým pobodkovaním a podporí to vznik kolagenu. Vyzerá to zaujímavo, ale bojím sa na to ísť. Bol už na tom niekto? ďakujem

newyourk
15. máj 2018

@meggyinka poradím ti krém, čo ti porieši aj jazvičky, aj mladosť 🙂) a to mám oveľa viac rokov ako ty. Nedávno som sa dostala ku vzorke kremu Golden ointment a je to pecka úplna, Zmenu som videla ihneď po prvom použití. Jednak som videla, že pokožka bola hneď ráno úplne iná, jemnejšia a mladšia a časom sa hlavne zjemnili aj jazvičky. Len to chce dlhšie užívať. Krém je taký mastnejší, stačí dať naozaj malinké množstvo, ale je fakt super. A používa ho aj moja mama na vrásky a chváli si ho. Kúpila som ho cez net, reparex firma. Vyskúšaj, mne veľmi pomohol. 😉🙏👍👍

newyourk
15. máj 2018

@tinkakajo ahoj, neskusala som tieto kokteily, ale mne velmi pomohol Bromeslim kapsule z ananásu. Snažila som sa obmedziť sladkosti, ale ked som si aj nieco dala, jednoducho som nepribrala. Funguje to na princípe, že potravu to štiepi iným spôsobom a nadbytočné látky sa z tele vylúčia miesto toho, aby sa ukladali. Som schudla za mesiac 3kg, ale jasne, že som aj cvicila, aby som si spevnila telo. 😉👏😎😎

newyourk
29. apr 2018

@yuukki Ahoj, no so striami je to ťažko, závisí od genetiky, ako bolo písané. Ja mám tiež na zadku, nie veľa, ale mám😒. Dosť mi to vadilo hlavne v lete v plavkách. Vyskúšala som už kadečo, najnovšie mi dosť pomáha telové maslo škoricový sen, je to prírodna kozmetika z Modrej púpavy, tuším, že ju vyrábajú ručne. Pokožka sa mi zjemnila, vyhladila a strie nie sú až tak viditeľné. Hlavne sa treba o strie pravidelne starať, lebo ak nie, tak sa zhoršia, aspoň moja skúsenosť.🙂😉

newyourk
19. apr 2018

No je to smutne, u nas sme mali niečo podobne v rodine, jednalo sa o rakovinu hrubeho creva. Je to velmi rozsirene ochorenie hlavne medzi muzmi. Ako som čítala ludske telo sa zanasa usadeninami hlavne v hrubom creve a tiež aj na inych stenách organov. Treba si čistit telo, zdravo sa stravovať. My si u nas v rodine stále čistíme organizmus, aj 2x do roka prípravkom Diamond Yacca. Nevylucuje použitie žiadnych inych liekov. Mame pomohol s vysokým krvnym tlakom, znížil cholesterol. Mne sa po nom vyčistila pleť. Možno nech skúsi aj toto. Kupovala som to cez net, reparex firma tusim. Inak vela sil...🙄☹

newyourk
autor
16. nov 2017

Ahojte, ma niekto skusenost s kurou na vlasy u kadernika Redken chemistry? Rada by som aby mi to trosku zjemnilo vlasy, aby sa narovnali ale hlavne sa bojim ci to nebude mat efekt ako s keratinom, kedy mi vlasy odrastali ako po trvalej, bolo to hrozne..:-/

V diskusii: Redken chemistry