miriam511
Používateľ miriam511 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriam511.
miriam511
18. sep 2015

@margaretka818 Mne to na ekzém pomohlo, je to vhodné aj na citlivú pokožku, skús vyskúšať a uvidíš, musíš poskúšať čo ti vyhovuje a potom zistíš, ktorý ti najviac vyhovuje ;)

miriam511
autor
18. sep 2015

ďakujem za rady a typy, premýšľam stále nad tou dvojposchodovou posteľou, veľmi sa mi páčila ta z drvevony.sk, ale ešte nie som úplne rozhodnutá 🙂

miriam511
11. sep 2015

Ja používam túto značku na vlasy a na telo, mám veľmi citlivú pokožku a nemám po tejto značke žiadne alergické reakcie, čo som fakt vďačná, lebo je to nepríjemné, keď sa furt musíte škriabať... Ale objednávam ju na weleda.sk, myslím, že tam to vychádza lacnejšie.

miriam511
9. sep 2015

Ahoj, dôležité je či si si urobila nejaký prieskum a bude o to v meste záujem, aby si zbytočne nevyhadzovala peniažky, alebo či máš dosť príležitosti, kde novo nadobudnuté zručnosti využiť ;) Kamarátka tiež skúsila AMOSK a myslím, že poskytujú kvalitné služby, len sa správne rozhodnúť, pretože ona to nakoniec až tak nevyužila.

miriam511
8. sep 2015

@margaretka818 A aj ti to nejako pomohlo? spomínala si, že teda nemáš alergiu na roztoče, ale napriek tomu prejavili sa nejaké pozitívne efekty? 🙂

miriam511
autor
4. sep 2015

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či mi viete poradiť nakoľko sú vhodné dvojposchodové postele pre deti, výhody a nevýhody. Budeme sa sťahovať a zariaďujeme detskú izbu a nevieme sa rozhodnúť či kúpiť dvojposchodovú posteľ alebo normálnu. Radi by sme ušetrili trošku miesta v detskej.

miriam511
20. júl 2015

Áno, je to dobrý obchod 🙂 A majú tam výborné ceny.

miriam511
14. júl 2015

Ja som mala veľké problémy s dýchaním a ekzémom na rukách. Ráno ma vždy boleli oči a boli červené... okrem Pristine sú dobré ešte Protecsom, ceny sú tak okolo 100 eur, majú aj drahšie, ale tieto bohato stačia ;)

miriam511
22. máj 2015

Napríklad v obchode kytary.cz je to nad 3 000 Kč, s inými hudobninami nemám skúsenosti 🙂

miriam511
11. máj 2015

Záleží na tom, či ich vážne chceš kupovať, poprípade koľko by si chcela minúť peňazí. Keď sme kupovali mi bicie, objednávali sme konkrétne tieto http://kytary.cz/stagg-junior-3-red/HN106105/, keď si to prepočítaš na eurá, je to cca 100 eur a to máš 10 mesiacov prenájmu v hudobnej, ale z vlastnej skúsenosti viem, že máloktorá hudobná ti bicie prenájme, zvlášť, keď ti učiteľ odporučil zvážiť kúpu. Ale určite by si mala zvážiť, či to tvoj syn myslí vážne.