lucy_33
Používateľ lucy_33 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lucy_33.
lucy_33
2. aug 2017

Toto odrazadlo je naozaj super. Dieťatko sa na ňom dlho zabaví, a ak chcete niekde ísť, Vpohode si ho môžete vziať sebou. Ak by ste rozmýšľali o kupe, odporúčam skonbinovat so stránkou kuponyzdarma.sk 🙂

V diskusii: Odrážadlo Puky
lucy_33
1. aug 2017

Podľa mňa áno. I tak mu môžete telefón kedykoľvek vziať 🙂 ak sa rozhodnete kúpiť ho, odporúčam stránku kuponyzdarma.sk ,s ktorou naozaj ušetríš 🙂

lucy_33
1. aug 2017

Skúsili ste pozrieť na ali? Lebo tam ja vždy nájdem všetko potrebné a za výbornú cenu. Odporúčam aj skonbinovať so stránkou kuponyzdarma.sk ktorá Vám veľmi pomôže 🙂

lucy_33
1. aug 2017

Určite odporúčam. Je to spoľahlivý internetový obchod, podľa toho na koho narazíte. Tí, čo tam predávajú sa veľmi boja znížení recenzií, lebo tie recenzie sú pre nich všetko.. takže ak by Vám produkt došiel v zlom stave, stačí znížiť recenzie. Našla som aj stránku, ktorá ma hlavové kupóny dokonca aj na ali! 🙂) volá sa kuponyzdarma.sk a mne už veľmi pomohla.. 🙂

lucy_33
1. aug 2017

My síce bývame v blízkosti Poľska, ale boli sme tam raz, a to na letisku. Niekedy rám nájdeš síce dobre ceny, ale stačí pozrieť na nete a aj tam nakúpiš za výborne ceny. Odporúčam ti stránky kombinovať so stránkou kuponyzdarma.sk na ktorej je plno výhodných kupónov.. 🙂

lucy_33
31. júl 2017

Málokedy na internetovej zoznamke natrafíte na normálneho chlapa. Je ich tam naozaj málo, lebo už len z logickej stránky, prečo by tam boli? Ale určite je tu stále nádej, že tam niekoho stretneš ;) .citala som o tomto aj zaujímavé články na tuto tému, na stránke http://www.studentom.sk , a niektoré témy sa naozaj hodili. 🙂

lucy_33
28. júl 2017

Záleží od toho, z akej stránky rezervujete, kde to bude, kedy by ste to chceli a koľko vás je. Ja som sa dlho chystala na dovolenku, ale vždy mi to nevyšlo kvôli práci, alebo inom pobyte tu na Slovensku. Na tejto stránke som čítala zaujímavý článok o pobyte v Egypte: http://www.akona.sk/ a naozaj rozmýšľam že sa na vytúženú dovolenku vyberiem i tam. 🙂

lucy_33
27. júl 2017

Pokúšala som sa veľakrát prestať prežierať sa, ale i to nepomohlo. Stále som mala len väčšiu a väčšiu chuť do jedla. Raz, keď som bola na diéte, kvôli tomu že som sa bála, že sa každú chvíľu vydávim, tak som schudla 5 kíl za týždeň. Cítila som sa ale slabo. Potom som skúšala cvičiť cviky ako brušáky, ktoré mi síce udržiavali postavu, ale kilá sa nepohli.

lucy_33
23. júl 2017

Ahoj. Aj ja som mala túto dilemu, ale teraz som spokojná s tým čo mám. Kúpila som postieľku so sťahovaciou bočnicou, čo mi veľmi pomohlo, či už keď som bola unavená, alebo keď som chcela postieľku "pripojiť" k mojej posteli. Pri kúpe ma ale ešte zastavovali ceny postieľok, s ktorými mi ale pomohla stránka http://www.kuponyzdarma.sk/ . Dúfam že vám to pomôže tak, ako mne. 🙂