lubicamala
Používateľ lubicamala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lubicamala.
lubicamala
6. okt 2017

@novana pane boze, ty si vazne az taka primitivna, ze si si to hned isla hladat na google 😀😀😀😀 tak ked si si to tam uz nasla, a vidis ze je to pravda, ze to nepisem iba ja ale aj ine dermatologovia a stale si stojis za svojim, tak to uz vidim iba na jedno riesienie a tym je- ODBORNA POMOC! Mna nezaujima ci admin nieco vymazal, podtstatne premna je, ze moja rada pomohla uz niekolkym INTELIGENTNYM LUDOM ( ak vies co slovo inteligencia znamena) lebo zatial z toho co pises vyplyva iba to, ze jedine co dokazes je snorit po nociach na ebay s google a hladat co sa zhoduje s mojimi slovmai, no zial, asi dost vela, kedze ja tu pisem FAKTY a nie iba hlupe nezmysli zeny ktora sa nudi doma 🙂))) A pozornost firmy, no, mila pani, zrejme nevies sni co ten vyznam znamena, ale mna to ANI TROCHU neprekvapuje takze je to v poriadku, zasmejem sa na tebe a idem spinkat 🙂))

lubicamala
6. okt 2017

@novana no ano, je mi jasne, ze osoba ako ty, ine skoly ani poznat NEMÔŽE 🙂 nevadi, aj taki ludia musia byt ☹(

V diskusii: Trpím akné
lubicamala
6. okt 2017

ano, som doktorka, predstav si! Takze ten tvoj dedinsky nazor je sice ok, ale vidim ze o rolleroch nevies nic. Po 1. - je velmi dolezite aky dermaroller pouzijem, TAKZE NAPRIKLAD NIE CINSKY ROLLER Z EBAY!!! Pani inteligentna, to by si uz mohla vediet aky je rozdiel v takychto veciach cinskej a nemeckej vyroby, ale to je tak, ked sa niekto chce hrat ze sa vyzna a pritom o tom nevie nic. 🙂 A este, aby si vedel ako to funguje, kedze ti to asi nema lto vysvetlit, dermaroller je urceny predovsetkym na mezoterapiu- vpravovanie kyseliny hyaluronovej do pleti, do ktorej ked sa dostanu molekuly tejto kyseliny, reaguju ako beduín! JEDNODUCHO POVEDANE pokozka zacne nasavat viac vody cim je hydratovana. Ďalej pani inteligentna, dermaroller nesposobuje to, ze sa akne rozsiri, ale to ze sa na otacavom koliesku kopiruje draha ihly- polobluk- dermapen ktory zabezpecuje kolmy prienik ihiel do koze. Tym sa znizuje traumatizacia+URYCHLUJE HOJENIE!!!! Toto su vyjadrenia mnohych lekarov, centier ktore pracuju bezne s ludmi ktory maju akne, jazvy, pigmentove skvrny atd, takze laskavo sa prestan hrat na odbornicku lebo o tom nevies absolutne nic, a ja osobne by som nebola nadsena keby mi tu niekto pisal o niecom v com sa ocividne vobec nevyzna!! Keby roller skodil, nepouzival by sa v najnovsich formach mediciny!!! Tak si radsej dalej pozeraj obey ale ostan iba tam, lebo tu pises o niecom, o com nemas ani paru!

V diskusii: Trpím akné
lubicamala
6. okt 2017

@novana Ano, som doktorka, predstav si! Takze ten tvoj dedinsky nazor je sice ok, ale vidim ze o rolleroch nevies nic. Po 1. - je velmi dolezite aky dermaroller pouzijem, TAKZE NAPRIKLAD NIE CINSKY ROLLER Z EBAY!!! Pani inteligentna, to by si uz mohla vediet aky je rozdiel v takychto veciach cinskej a nemeckej vyroby, ale to je tak, ked sa niekto chce hrat ze sa vyzna a pritom o tom nevie nic. 🙂 A este, aby si vedel ako to funguje, kedze ti to asi nema lto vysvetlit, dermaroller je urceny predovsetkym na mezoterapiu- vpravovanie kyseliny hyaluronovej do pleti, do ktorej ked sa dostanu molekuly tejto kyseliny, reaguju ako beduín! JEDNODUCHO POVEDANE pokozka zacne nasavat viac vody cim je hydratovana. Ďalej pani inteligentna, dermaroller nesposobuje to, ze sa akne rozsiri, ale to ze sa na otacavom koliesku kopiruje draha ihly- polobluk- dermapen ktory zabezpecuje kolmy prienik ihiel do koze. Tym sa znizuje traumatizacia+URYCHLUJE HOJENIE!!!! Toto su vyjadrenia mnohych lekarov, centier ktore pracuju bezne s ludmi ktory maju akne, jazvy, pigmentove skvrny atd, takze laskavo sa prestan hrat na odbornicku lebo o tom nevies absolutne nic, a ja osobne by som nebola nadsena keby mi tu niekto pisal o niecom v com sa ocividne vobec nevyzna!! Keby roller skodil, nepouzival by sa v najnovsich formach mediciny!!! Tak si radsej dalej pozeraj obey ale ostan iba tam, lebo tu pises o niecom, o com nemas ani paru!

lubicamala
6. okt 2017

@novana akou nepovolenou reklamou prosim ta?? ak vidim kolko ludi ma problem s akne, tak je normalne, ze im chcem pomoct, tak to napisem viac krat!! Ujasni si pojem reklama prosim ta! A neviem co mas ty za akne ked ti nic nepomohlo, ale dermaroller pomohol mne, mojej sestre a dokonca asi dalsim 4 ludom co poznam, tak vaz slova a laskavo kym niekoho zacnes obvinovat zamysli sa!! V pravidlach neni napisane ze sa nemozem vyjadrit k hoc aj 10 diskusiam na tuto temu a poslat tam link, ked inde ten roller stoji aj 20€ a tu ho maju za 6€, tak nevidim dovod, preco by som nemohla eshop odporucit, muderkina!

V diskusii: Trpím akné
lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne..

lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne.. ja konkretne mam tento dermaroller https://www.margaretkashop.sk/Kozmeticke-derma-valceky-c19_358_4.htm nieje drahy a drzi mi uz dost dlho, takze skus, toto by ti malo pomoct urcite

V diskusii: Akné
lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne.. ja konkretne mam tento dermaroller https://www.margaretkashop.sk/Kozmeticke-derma-valceky-c19_358_4.htm nieje drahy a drzi mi uz dost dlho, takze skus, toto by ti malo pomoct urcite

lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne..

V diskusii: Trpím akné
lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne..

lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na cierne bodky, akne aj jazvy po akne..

lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne.

lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne.

lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne..

lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala tiez taky problem a nevedela som uz co pouzit, a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne..

lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne..

lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne

lubicamala
5. okt 2017

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kamaratka poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom.