lenkanovakkova
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.
lenkanovakkova
2. jan 2016

suhlasim kazdy ma rad nieco ine, iny druh sauny. to uz musis posudit sama. co vidim tak asi skor prevladaju tie infrasauny, no niekto si pravdaze najde oblubu aj vo finskej.

lenkanovakkova
29. dec 2015

ja chodím tiež do optiky na ruzinovskej, tusim queensoptik a tam ti aj zmerajú zrak a mne aj pomohli s aplikáciou šošoviek, čoho som sa hrozne bála, ale chcela som to skúsiť a teraz si to neviem vynachváliť

V diskusii: Zrak dieťaťa
lenkanovakkova
autor
27. nov 2015

tinka zavidim krasna postava 🙂 klobuk dole. urcite ked sa che tak sa
joj ano modre zneba som kukala tak to bol tiez extrem ako schudol ale paci sa mi ako. ze to proste islo tak nejak prirodzene.
baby berem si vase rady k srdcu a zacinam nieco aj ja robit 🙂 nech som spokojnejsia

V diskusii: Ako schudnúť?
lenkanovakkova
26. nov 2015

Prosím vás poradili by ste mi poradiť nejaké vylepšenia do bytu? chceme prerobiť obývačku s kuchyňou, premýšľame že ich prepojíme a vytvoríme väčší priestor, tak by sme to chceli ešte pekne zariadiť, máte nejaké typy?

V diskusii: Pohovka do detskej
lenkanovakkova
26. nov 2015

je to rozne, vacsinou maju vypisane terminy, napr na tom amosku su cca raz za stvrtrok a fakt trvaju 3-4 mesiace

lenkanovakkova
13. nov 2015

v otikach potom poistovna nepreplaca alebo ako to je ?

lenkanovakkova
7. nov 2015

ja som mala taku pohovku v izbe, ked som bola mala, lebo povodn to bola hostovska, a ako ziaden problem nebol, dnes ale vsetci vymyslaju a strasia s alergiami a neviem co. pohodlna je rovnako ako postel a dieta nepotrebuje super drahe matrace...

V diskusii: Pohovka do detskej
lenkanovakkova
7. nov 2015

@l3yla aký je rozdiel medzi prírodnou a neprírodnou? viem teda, že prírodná sú bylinkové extrakty, viacmenej bez chémie, ale koľko percent chémie môže byť v kozmetike, aby mala ešte označenie prírodná?

lenkanovakkova
26. okt 2015

oni podla mna musia oznacit ze ten nabytok bol uz niekde akoby pouzivany, preo je v kategorii zo showroomu, ale vacsinou je to celkom novy nabytok, ale ten samozrejme nemozu znova zabalit do krabice a predat akoby nic

V diskusii: Akcie na nábytok
lenkanovakkova
25. okt 2015

no je to drahá investícia a preto by si si to mala dobrerozmyslieť, ale zase, ke´d ideš k nejakej kozmetičke alebo kaderníčke je to dosť veľa peňazí, len taký strih vlasov prípadne farba to už je cca 25 eur a len hodina práce, keď odrátaš náklady, tak to môže výjsť 10-15 eur, samozrejme teraz nemyslím v salóne, kde musíš ešte aj nájom platiť, a to už sa celkom oplatí, stačí keď si šikovná a máš pár kamarátiek, tie prídu určite rady na kávičku a pokec a zaplatia radšej kamarátke 🙂 určite to nestálo 1000 eur, teraz neviem presne ale skús sa ich opýtať, zavolaj alebo pozri na stránke

lenkanovakkova
17. okt 2015

ahoj, ja som si robila tento kurz http://amosk.sk/kurz/3.REKVALIFIKACNY_KURZ_PEDIKERKA_PEDIKER__:_sucha_pristrojova_pedikura_a__mokra_pedikura. super pristup, pokial nechces minat peniazky na rekvapifikaciu tak skus nieco v com si dobra, moja kamaratka zacala sit pesove saty a fakt je sikovna

lenkanovakkova
17. okt 2015

matrace sú dobre aj iné alternatívy, omnoho lacnejšie, my sme kúpili tento za 100 eur http://www.prespanok.sk/revital-matrac-zo-studenej-peny-s-masaznou-profilaciou a sme spokojní aj s manželom, hlavne sme na to neminuli astronomickú čiastku...

lenkanovakkova
19. sep 2015

Ja cvicim pilates a jogu a je to velmi dobre na chrbat a pracujem tiez tak, ze cely den stojim na nohach. To cvicenie je skor taka pomala oddychovka, takze to vobec nie je zly napad

lenkanovakkova
19. sep 2015

@adulla2 Ja si tiež myslím, že deťom je to jedno, ale keď už sú deti staršie tak chcú len leňošiť na posteli, ja si trebárs neviem predstaviť, že chcem ísť na záchod a musím stále vyliezať a zliezať.

lenkanovakkova
autor
16. sep 2015

Ahojte. Potrebovala by som poradit ohladom nejakeho ucinneho kremu na strie. Myslim ze niesom jedina koho toto trapi. Dosial som nic neskusala, a ani sa vtomto velmi neorientujem. Ale uz mi to prekaza, hlavne na stehnach.

lenkanovakkova
27. aug 2015

No neviem, ja sa bojím injekcii, aj keď by mi niečo proti vráskam bodlo... stojí to naozaj za to? Mne sa výsledok páči na iných, ale aké to bude na mne? :D 🙂 Páči sa mi, ako je to popísané tu http://www.oftal.cz/estetika-plastika-chirurgie/vyhlazeni-jemnych-vrasek/ ale stále neviem...

lenkanovakkova
autor
25. aug 2015

mozem ta poprosit o napisanie tej skupiny ja som taku temu nikde nevedela najst :( dakujem

V diskusii: Ako schudnúť?
lenkanovakkova
autor
24. aug 2015

tema ktora tu bola mozno mnohokrat ale stale tu nastava problem.
uz sa nemozem ani do zrkadla pozriet a navahu som nestupila uz asi pol roka pretoze sa toho cisla strasne bojim. chudnut nieje lahka vec
varit treba hlavne detom a manzelovi a potom je tazke si to odopierat. a na druhej strane neviem ani co by mi pomohlo :( ako mam schudnut a pripadne si to udrzat ??

V diskusii: Ako schudnúť?
lenkanovakkova
24. aug 2015

Skúste pozrieť na prespanok.sk, ja som sa tam teraz náhodou dostala a majú tam dobré ceny a dovoz zdarma ;) Pokiaľ budete vyberať matrace, cenovo sa oplatia napríklad zo studenej alebo lenivej peny a poťahy tam majú celú sadu, na matrac vankúš aj periny za cca 150 eur.

lenkanovakkova
24. aug 2015

@lejlla to je super, tiež ho mám veľmi rada a niekedy rozmýšľam či ho nezačnem tiež používať :D

lenkanovakkova
23. aug 2015

Ja chodím s mojimi malými tiež raz za čas do infrasauny a sú úplne v pohode, práveže sa cítia lepšie, radi tam chodia 🙂 Samozrejme, nikdy nie bez dozoru a na kratší čas, ako by som šla sama.

V diskusii: Infrasauna a deti
lenkanovakkova
23. aug 2015

Ja som to porovnávala aj so slovenskými obchodmi a jedným z Poľska, ale neviem, záleží asi na konkrétnom tovare, ale bola som spokojná, skús to skôr s hudobninami porovnať, či napr. nepreplatíš na dovoze :D

lenkanovakkova
18. aug 2015

Ja som minule objednala túto sadu http://eshop.weleda.sk/nechtikovy-dojcensky-set/p/391/ a som spokojná, je veľmi jemná a šetrná pre detskú pokožku 🙂 A za celkom dobrú cenu...

lenkanovakkova
18. aug 2015

@margaretka818 ja som tam nedávno nakupovala, nebol žiadny problém, tak neviem až ťa zaujíma niečo konkrétne, doba dodania na slovensko je cca 2 dni, je tam záručná doba, môžeš si poistiť nástroj (čo by myslím pri klavíre nebolo na škodu, predsalen je drahší...) a volať tam môžeš zdarma. Tiež som si pozerala recenzie na heuréke pred nákupom a rôzne diskusie, to ešte keď som hľadala najvhodnejší obchod...

lenkanovakkova
6. aug 2015

To by musel byť asi len súkromný učiteľ, prípadne súkromná škola, nejaký známy a podobne 🙂