kikushka2
Používateľ kikushka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikushka2.
kikushka2
20. júl 2022

Neooglit... Skúsiť sa najprv poradiť s kamaratkou event. ak niečo vážnejšie ísť k lekárovi

kikushka2
7. júl 2022

@pandicka123 Podľa mňa sa snaží a všetko píše lebo sa snaží kryť ak by nebolo všetko ok keďže ťa nesleduje od začiatku a možno nevie ani presný termín pôrodu povedať keď ti to tak meskavalo. Určite nárok na kocikovne budeš mať no určite sa k tebe nemôže takto správať a to že si si bola dať bábo pozrieť v nemocnici je tvoja vec veď aj tam sú vedomosťami tak dobrý lekári, ktorý základné veci na bábätku popozeraju.Ja som tiež zacala cítiť pohyby až v 24 týždni. Každopádne držím palce nech všetko dobre dopadne 😉

kikushka2
7. júl 2022

@desgaire Môžu to kľudne spôsobiť zrasty po operácii slepaku predsa je to operácia v bruchu a tehotenstvo je zaťažujúce aj pre ostatné orgány. No nemá ťa čo doktor vysmievať veď od toho tam je aby všetko čo sa ti nezdá preveril. Verím že ti to čoskoro pominie 😊

kikushka2
15. jún 2022

Doktor Juhas je veľmi precízny mne pohlavie povedal a aj ukázal ešte aj odfotil 🙂

kikushka2
15. jún 2022

@susi311 Za mňa je doktor Juhas tiež užasný a ľudský profesional. Odporúčam všetkým mamičkám navštevu u neho a jeho podrobné vyšetrenia.