kikurka
Používateľ kikurka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikurka.
kikurka
21. jan 2016

@luc22ka Viesco ako-kedy... Ked sme boli mali tak obycajne okulky, ze aj keby sa rozbili a tak, tak nevadi. Ale teraz sme uz starsi a ucime sa davat si pozor na svoje veci 😉 Tieto co som kupovala naposledy boli z queensoptik.sk , mas to normalne obchod v blave.

kikurka
20. jan 2016

@luc22ka je to od značky cloud b myslím 🙂 ja som to objednávala na stránke f. pexi, mrkni na net 🙂 a zaspava pri tom pekne🙂

kikurka
11. jan 2016

@tatianan Mala som aj ja trošku dilemu, ale ono to vyzerá veľmi milo, ja som to brala z giantmicrobes.cz tak si to pozri a posúď sama... jej sa to tiež veľmi páčilo teraz to má na poličke a už vie, že tú infekciu by už nikdy nemala dostať tuším, ale skôr jej to môžeš dať keď už bude vyliečená

kikurka
10. jan 2016

Mna skor zaujma, ako to riesite s detmi ktore majú aj dioptrické okuliare? Tie nosíme už dlho, teraz na jeseň sme kupovali dokonca aj nové, a teraz zase kúpiť ďalšie (slnečné) či ako? no neviem neviem ....

kikurka
10. jan 2016

My sme kúpili (teda ježiško priniesol 😉 ) hviezdnu korytnačku . Krasne sa pri tom zaspáva, ale aj sa s tým cez deň vyhrá- hladká ju, nosí a tak 🙂

kikurka
8. jan 2016

My sme mali tiež v rodine taký prípad síce nebola až v nemocnici ale inšpirovala som sa kamarátom a zobrala som plyšovú mononukleózu, tú chorobu môže dostať inak len raz a tak bude mať "pamiatku", naviac je to pekné, rúžovučké tak našej sa to páčilo aj keď je už postaršia... inak by som jej ešte pribalila nejakú knižku určite, v nemocniciach je ťažké sa zabaviť a keď bude mať v nej rozprávku aj s omaľovankami tak jej to rýchlejšie zbehne

kikurka
16. dec 2015

@petra_maminka mozem sa prosim ta spýtat na nejaké blizsie info??

kikurka
autor
14. dec 2015

@andrea_269 To je výborný nápad, my sme skôr zvažovali nejaké tie fólie čo sa tak naťahujú, ale veľmi sme sa za tým ešte neobzerali... Ale toto je naozaj dobrý nápad a máte pravdu kočky že to budeme musieť buď nejak oplotiť alebo také krytie alebo niečo také, pretože inak by som si asi vytrhala vlasy a zošedivela z toho lebo by som bola vkuse vystresovana že sa niečo stane

kikurka
6. dec 2015

mne sa pačilo čo urobil jeden kamarát minulý rok, je trošku mladší a má aj mladšiu priateľku ale také pekné romanické gesto to bolo, na ich prvé spoločné vianoce jej dal toto http://www.giantmicrobes.cz/srdecni-svalova-bunka a napísal k tomu že jej dava kusok svojho srdca trošku mi to potom pripadalo aj detinské ale pekné

kikurka
autor
5. dec 2015

Ahojte chcem počuť (čítať) váš názor. Zvažujeme, že budúci rok začneme prerábať záhradu, bývame v generačnom dome spolu so sestrou, ktorá má už trošku väčšie deti a tak padla myšlienka bazénu, ale takého pevného v zemi. Naše dietky sú ale celkom malé a tak sa celkom bojím, ak budeme mať ten bazén. Čo si myslíte je to dobrý nápad?

kikurka
29. nov 2015

@ivonka133 hlavne ak sú kvalitné... musia mat vysoky obsah ucinnych latok ... ja napr preferujem prirodnu kozmetiku... aj ked stoji viac ale zabera

kikurka
28. nov 2015

@petra777 Určite nesúhlasím o pleť sa treba starať možno máš teraz pocit že to pokožke nechýba ale príde vek keď uvidíš že tá pleť potrebuje či už nejaký krém olej alebo sérum proste nejakú tú výživu

kikurka
25. nov 2015

mozem sa spytat ked uz ste boli na wellness pobytoch kde sa oplati ist ?? kde je tak najkrajsie co mate odskusane ?? dakujem

kikurka
9. nov 2015

@anetkablahova a mate sama skusenost s drevenymi schodmi? Nesmyka sa vam na nich napriklad v ponozkach ked su nalakovane? A co udrzba? Zistujeme prave teraz co najviac info....

kikurka
5. nov 2015

Jednoznačne kvalitné drevo! Mali sme najskor taku starú čalunenú, ale tá už bola fakt moc opotrebovaná, a už by som drevo nemenila za nič. My máme túto a obrovská spokojnosť, v jednoduchosti je krása prespanok.sk/celin-2-morena-postel-z-masivu

kikurka
5. nov 2015

My tiez pomalicky zohaname schody do domu ktory prerabame. A vobec si sa nerozhodla ake sa ti pacia? My sme sa doma zhodli ze najlepsie asi bude investovat do drevenych, to je take nadcasove ....

kikurka
19. okt 2015

@ninusikik ja som teda citala ze s tym niektore maminky s tou playfoam nemali najlepšiu skúsenosť

kikurka
12. okt 2015

A načo mu je po cviceni sauna, nech si dá teplu sprchu :D

V diskusii: Infrasauna domov
kikurka
29. sep 2015

Jééj toto poprepájanie sa mi páči. S manželom to zvažujeme už dva roky :D daj prosím vedieť ako to dopadlo a pre akú spoločnosť ste sa rozodli

V diskusii: Pomoc s alarmom
kikurka
29. sep 2015

Ahojky my sme malému dali vonkajšie clony( motorizované) www.somfy.cz/produkty/okna/exterierove-vertikalni-clony :D Keďže je to na rohu bytovky tak to nevadí ani vonkajšiemu vzhľadu a malý ma nonstop príjemné prostredie. Dokonca reagujú na počasie samotne cez čidlo, takže aj keď nie sme doma a je vonku fest teplo tak sa stiahnu a máme príjemné podnebie :D :D

kikurka
27. sep 2015

bojovať to je určite to najzákladnejšie a druhá vec, hľadať nové spôsoby, zisťovať, študovať.. tak ako píše @karolinka789 ja som sa tiež stretla s informáciami o tejto forme liečby, nakoľko niektoré medicínske postupy úplne neschvaľujem ani ja a ani moja rodina a tak sme hľadali niečo iné a našli sme a verím, že to dospeje do dobrého konca

kikurka
26. sep 2015

Myslím, že by si mala radšej investovať do niečoho nového, budeš s tým mať menej roboty, dlhšie vydrží bez ladenia a podobne 🙂 Dnes je už aj možnosť digitálnych pián. Tie nepodliehajú klíme a hlasitosť je nastaviteľná, oi. 😉 Pozerala som ich a dobrú ponuku majú napr. na kytary.cz, skús sa tam popozerať 😎

kikurka
24. sep 2015

to sa akože nebude liečiť? Určite by sa našiel spôsob ako ho presvedčiť, že to má podstúpiť.

kikurka
15. sep 2015

kamarat si u nich objednaval skolu smyku a nemal problem... ale to je individualne... lebo v podstate oni to len sprostredkuju takze ak nieco je zle tak to nie je ich chyba

V diskusii: Snowboarding
kikurka
14. sep 2015

Moja dcérka takto vymýšľala, ale za klavír... sľubovala, že sa bude učiť všetko do hudobky, ako bude pravidelne cvičiť, že ju to nikdy neprestane baviť, len nech jej kúpime klavír. Našťastie sme mali suseda, ktorý klavír mal, tak sme ju párkrát zobrali zahrať si, on sa ju aj snažil naučiť nejaké skladbičky. Bola tam možno 3 razy a potom už na veľké sľuby zabudla. Ešte, že nás osvietilo a nekupovali sme hneď ten klavír 😀 radšej vážne počkaj, či ho to chytí, až potom kupuj, to je moja rada 😉