jolka_
Používateľ jolka_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jolka_.
jolka_
28. jan 2016

Ked som bola mala tiez som hravala na flautu, viedol ma k tomu otec a dcera to iste, tiez hra na flautu uz dlho 🙂 Chvilu chodila aj na klavir, ale to ju nebavilo. Takze za mna urcite flauta! 🙂

jolka_
29. nov 2015

Pred mesiacom sme tam objednávali vnučke flautu-kytary.sk/odyssey-ofl650c/HN129916/ nakoľko nám to vďakabohu umožnila finančná situácia. S obchodom sme boli spokojní (hlavne s cenou)

jolka_
29. nov 2015

Naša malá dostane flautu-kytary.sk/odyssey-ofl650c/HN129916/ nakoľko nám to vďakabohu umožnila finančná situácia

jolka_
29. nov 2015

gitara ortego lava kytary.sk/ortega-r131l/HN135927/

jolka_
28. nov 2015

Fisher price psík rajhraciek.sk/fisher-price-tahaci-psik-snoopy-h9447-p109351

jolka_
26. nov 2015

Bontempi Karaoke mikrofón funguje hlavne ako klasický mikrofón nájdeš ho určite na raji hračiek

jolka_
26. nov 2015

Rovanko ako lego je aj merkur zaruka kvality nejde o čínsky šmejd. Má to kvalitné pevné pliešky, elektrické rozvody a programovaciu dosku fakt podarenú. Dá sa to v kľude nastaviť za dva dni u nás to sedemročný syn postavil za 4 hodinky 😉 Baví to

jolka_
25. nov 2015

vnučke som kupila na zuš-ku flautu typu ODYSSEY OFL300S

jolka_
23. nov 2015

láska nebeská

jolka_
18. nov 2015

Explosive love 😀 totálne top hra podľa mladej 😀 K sviatku ju dostala od mojej maminy. Podozvedáte sa bludov jak nikdy 😀 pre puberťáčky ideálne na "prespávačky" a babské večery. Mamina ju vraj objednala na raji hračiek 🙂

jolka_
18. nov 2015

Peniaze nieee veď sú to vianoce 😲 určite nejaké prekvapenie k oblečeniu ;) u nás túto časť rieši ocino a tento rok to bude hra doktor hrubec . Keď nevieme čo rajhračiek je istotkaa...