firia212
Používateľ firia212 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od firia212.
firia212
26. apr 2017

Neviem posudit, ale ja som bola naposledy pred pol rokom na vsetkych skriningoch a i ked posledny bol tiez kratsi, nedovolim si posudit kolko casu vysetrujuci potrebuje pre zhodnotenie dietatka. Kazdopadne chapem a som rada ze sa lekar vyjadroval odborne a ked som sa opytala co je co, tak mi to ochotne vysvetlil, stacilo sa len ozvat 😉. A 3D USG skutocne nie je o fotkach, ale ja ich mam z drobca krasne, takze sa tesim 🙂.

firia212
7. mar 2017

@barbiiika1810 Tvoj gyn je zjavne mentalne retardovany, trisomy (50€ z toho testu ide do vrecka tvojmu gynekologovi) ani amnio nedokazu odhalit strukturalnu vadu akou NTD - razstep chrbtice je. Na to potrebujes absolvovat konziliarny morfologicky ultrazvuk 🙂

firia212
5. mar 2017

@anoma Odber choriovych klkov robia i v Centre fetalnej diagnostiky v Kosiciach-Myslave, skus tam zavolat, to len aby si nemusela cakat do 16 tyzdna. Ja by som si taky dlhy stres z cakania na nejaky tyzden ani nevedela predstavit.

firia212
22. okt 2016

PS: Myslavu odporucam!!! Ostatne nic moc. 😉

firia212
22. okt 2016

@mariannna33 Vitaj v kapitalizme, ale mala si sa uz prebrat v 89', gratulujem ze si prisla na to, ze za peniaze si naozaj aj zdravie i stastie kupis 🙂 .

firia212
29. sep 2016

@myska74 myslim, ze v Myslave sa cena nemeni i ked nemas vymenny listok, ale cinkni im, na ich webe mas cisla.

firia212
18. sep 2016

@petuskaa12 Každopádne najdôležitejší 🙂 , držím pršteky nech sa drobcom dari.

firia212
17. sep 2016

@petuskaa12 O ničom, v skratke: dľžka vyšetrenia cca 5-7 minút, bez komentovania lekárom čo vidí, bez fotky, 50 ečiek hore komínom. Na druhý ultrazvuk som šla do Myslavy a to je iný level, ale rozdiel spoznáš i sama, len niekedy musíš dlhšie čakať v čakárni, lebo majú totiž nátresk, ale ani sa nedivím prečo 😉 .

firia212
12. jún 2016

Dovolim si i ja posunut moju skusenostou z Myslavy.... jednoznacne najlepsie doposial,co som mohla zazit, v porovnani s pracoviskom v saci,je to uplne iny level, tam sa mi lekar venoval cca 7 minut (priatel to stopoval 😒 ), bez komentovania a opisu toho co vidi. V Myslave plnych 20 minut naplno s vysvetlovanim, usmevmi, podanim ruk atd.... v skratke vsetko jasne vysvetlene. Tymto dakujem celému zdravotnickému timu v Myslave a prajem vela slusnych pacientiek, ktore budu chapat ze za vysokou odbornostou sa musí i cakat v cakarni.