bibcabi
Používateľ bibcabi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bibcabi.
bibcabi
autor
8. sep 2024

Ahojte, boli ste niekto prosim na videofluoroskopickom vysetreni kde vam sledovali pasaz pazerakom jedla v roznych skupenstvach?

- Ak ano, staci mi vymenny listok od vseobecneho alebo ma musi poslat ORL ci Gastro lekar?

- Kde v BA taketo vysetrenie robia kde sa mozem objednat? Popripade blizsie okolie, napriklad Trnava?

bibcabi
autor
1. sep 2024

@melanta vďaka veľmi pekne!!! 🙂

bibcabi
autor
1. sep 2024

@sevrin dakujem velmi pekne!😊

bibcabi
autor
1. sep 2024

@venusa85 a keď mám pracovnú zmluvu ale s nástupom od 4.11 tak ma vyradia až k tomu dátumu hej?🙂

bibcabi
autor
1. sep 2024

@pukina aj mi normálne budú vyplácať dávky v nezamestnanosti ako doteraz..a. nebudú mi núkať žiadne práce hej?:D

bibcabi
autor
1. sep 2024

Ahojte, som na úrade práce od leta a našla som si prácu (bude ale na živnosť) ale nástup do práce bude až v Novembri. Čo teraz ak to nahlásim úradu práce? vyradia ma z evidencie alebo mi ešte budú vyplácať tieto mesiace do Novembra?

bibcabi
autor
31. aug 2024

@dobryden jasne ja nemam problem prehltnut jedlo ani vodu ani nic.. mam 27 tak hadam nemam demenciu 😅😀

bibcabi
autor
31. aug 2024

no ťažko povedať, keď uplne všetky výsledky som mala v poriadku. V podstate hneď keď to začalo tak som do týždňa bola na gastroskopii a tam by mi niečo hádam gastro lekár povedal.. fakt neviem.. aj krv mám v poriadku

bibcabi
autor
31. aug 2024

Ahojte, už takmer 4 mesiace mám problémy s prehĺtaním. Začalo to z ničoho nič, len že som jeden deň cítila, že po prehltnutí mi jedlo akokeby zostáva v pažeráku a nechce ísť dole.. Začal kolobeh všemožných vyšetrení - neurológ, ORL, prehltací akt, gastroskopia, CT brucha a pažeráku, štítna žľaza dokonca aj reumatológ - lebo nejak spolu s tým prišla aj keby xerostómia.. Zatiaľ som mala všetky výsledky všade v poriadku. Jedine na prehĺtacom akte bária mi napísali, že najužšia časť v pažeráku je 10 mm ale že to na tú kontrasntú tekutinu vplyv nemá - ja som si ale našla rôzne články a 10 mm je už málo, pretože pažerák má mať kolo 17-20 mm.
Každopádne, problémy stále mám, jediné čo dokážem jesť sú Nutridrinky, pomixovaná polievka, jogurty a detské výživy - ale aj tie mi už robia problém poslednú dobu.

Po prehltnutí mám pocit, že mi tieto tekutiny (jogurty, Nutridrinky) zostanú stáť v pažeráku a trvá im dlhšiu dobu kým zídu do žalúdka. Samozrejme, že už mám strach, že sa zadusím. Keď som skúšala jesť bolo to hrozné, pretože každé sústo som musela zapíjať vodou ale ani tá nepomáhala dať jedlo dole.

Už som zúfalá pretože som behom prvého mesiaca schudla 10kg a dosť ma obmedzuje to, že nemôžem jesť nič, predsa, tie Nutridrinky to je sladké a hrozné, človeku sa už páta dať si poriadne jedlo.

Mali ste prosím niekto podobný problém - a ako sa to vyriešilo?

bibcabi
31. aug 2024

ahoj, no to keby som vedela.. :/ na MR sa nič neukázalo, takže neviem... je to už menej ale ako to bolo nejak samo to odznelo ale niekedy tie zašklby mávam viac..niekedy vôbec

V diskusii: Zášklby na tele
bibcabi
autor
11. jan 2024

@gemerka17 Ďakujem ti veľmi pekne za info.. 🙂 OD včera sa snažím dovolať do Eurorehab ale neberie mi tam nikto.. hádam budem mať zajtra úspech :D...
Ďakujem ešte raz🙂

bibcabi
10. jan 2024

aj ja mám rovnaký problém.. mam svalové zášklby po celom tele...beriem magnezko - magnosolv 2x denne už vyše mesiaca a neprešlo...mala som aj par dni lexaurin a nepomohlo.. eeg v phoode..tetaniu vylučili..MR ma čaká..krv je ok.. je to strašné..tie zašklby mam vyše 2 mesiacov

V diskusii: Zášklby na tele
bibcabi
autor
10. jan 2024

@abbies to by bolo super!. Ďakujem za info🙂

bibcabi
autor
10. jan 2024

@viky7 ďakujem ale bývam na východe Slovenska a nakoľko pracujem v BA tak mi to nevyhovuje. Preto potrebujem niečo v BA

bibcabi
10. jan 2024

Ahoj, Monural ale ten je na predpis

bibcabi
autor
10. jan 2024

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť. Dostala som od neurológa výmenný lístok na rehabilitáciu chrbtice. Bývam v BA len krátko a preto by som potrebovala poradiť, nejakú rehabilitáciu a fyzio v Bratislave - ideál Ružinov, Nové Mesto, Vrakuňa..., ktorá je štátna a teda nebudem musieť nič platiť.

čo som pozerala, zatiaľ sa mi bohužiaľ podarilo nájsť len také, kde sa platí...
Budem vám veľmi vďačná za každú pomoc.

bibcabi
14. jún 2023

S takým človekom by som sa rozlúčila.. ak mu bolo už niekoľkokrát povedané..a bezo zmeny.. tak v tom prípade dovidenia... radšej ho prepustiť v skušobnej dobe ako ukončenie pomeru..ako potom ak by ste si ho tam nechali. ked ma človek taký pristup počas skušobnej doby...tak aký bude mať už ked si ho nechate?

bibcabi
14. jún 2023

my ich odkladame.. nebudu mať možno takú sumu v dospelosti toho dieťaťa ..ale stale lepšie ako nič.. či mate iny nazor?:D lebo akože po dovršení napr 18 alebo iac nikomu z neba napríklad 20 000 eur nespadlo a nespadne...

bibcabi
14. jún 2023

ja si stehna holim raz za čas..ale veľa kamošiek v mojom okolí si ich neholi vobec.. ale že vobc.. a videla som taktiež veľa žien čo si stehna neholi.. tam mame strašne jebmne chlpoky.. takže zamňa zbytočna strata času:D

bibcabi
14. jún 2023

fuj nenavidim pavukov.. :D

bibcabi
14. jún 2023

ja mam puellu a som spokojná

V diskusii: Parfém do prania
bibcabi
7. jún 2023

nemusí to podla mna hlásiť... jedine kam to musíš hlásiť je podla mna iba zamestávateľ lebo ten za teba rieši odvody a možno sa tam potom niečo mení :D ale toto je najlepšie sa opýtať niekde na personálnom ak máte

bibcabi
7. jún 2023

ja by som na nu kašlala :D výdhova toho dietata je jej vyzitka, čiže :D a keď je ona spokojná ako sa jej syn chová, tak od niekoho to asi musí mať :D a ešte že sa za to urazila... konec

bibcabi
7. jún 2023

podla mna je najlepšie airbnb alebo teda ten booking. My sme takto išli všade a zatial bezproblémov 🙂

bibcabi
7. jún 2023

Osobne som žiadny neabsolvovala ale zpárkurzov som pozerala na skillmea a majú tam aj exel https://skillmea.sk/online-kurzy/microsoft-excel 🙂 podla mna na SK je to jedna z najlepších možností takto online a majú dobrých letkorov.. 🙂 skús keď tak kuk a uvidíš 🙂