beahavala
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.
beahavala
Včera o 19:16

ja som nemala vôbec ziadny pôrodny plan, jedina oja priprava bolo cvicenie s aniballom

beahavala
Včera o 19:11

ja osobne mám anatomický z BIO pamäťovej peny proti vráskam od vitaherbals, spi sa mi na ňom skvelo, tiež ma tráila často seknutá šija ale ako spávam na ňom vôbec sa mi to nedeje

beahavala
15. sep 2024

ja spávam na vankúši z BIO pamäťovej peny proti vráskam od vitaherbals, ten vankus je velmi pohodlny, ako na nom spavam nemam vôbec bolesti krcnej chrbtice

beahavala
18. aug 2024

ja som riskla a objednala cez internet od BAAGL nakolko nikde u nas sa nedala vyskusat,vôbec nelutujem, ta taska je velmi kvalitna a je lahka

beahavala
18. aug 2024

neviem aku kliniku navstevujete ale ja som chodila na kliniku Repromeda a tam sme vedeli jednotlivych ukonov a dala sa s nimi aj dohodnut vopred

beahavala
18. aug 2024

neviem co je bezpecnejsie ale ja mam za sebou dva prirodzene pôrody a teda po oboch som na druhy den vedela normalne fungovat

beahavala
18. aug 2024

ja som Aniball pouzivala pri oboch tehotenstvach, zakazdym som s nim zacala cvicit od 37 tyzdna a oba moje pôrody boli bez nastrihu

beahavala
18. aug 2024

kazde telo je ine, mozno by ti to pomohlo mozno nie, ja som tiez nechodila na predpôrodnu pripravu ale s Aniballom som teda cvicila

beahavala
17. aug 2024

to sa podla mna neda oblubit, bud proste rada kempujes alebo nie, mne tiez taka dovolenka nevyhovuje, radsej idem niekam do hotela kde sa o mna postaraju :D zase muz ten by behal len po kempoch, mne vadi na kempovani uz len to kolko toho treba pobalit so sebou

beahavala
17. aug 2024

ja som s Aniballom cvicila kazdy den, zacala som tiez od 37 tyzna, mne cvicenie pomohlo, nastrih som nemala

beahavala
17. aug 2024

ak si nie si ista konzultuj to s gynekologom, ja som sa tiez mojej doktorky pytala ci je vhodne pouzivat Aniball

beahavala
17. aug 2024

ahoj, ja som s Aniballom zacala od ukonceneho 37. tyzdna, cvicila som potom az do pôrodu pravidelne kazdy den

beahavala
17. aug 2024

my sme podstupili na klinike Repromeda a vysiel nam hned prvy vklad 🙂

beahavala
17. aug 2024

ahoj, toto je velmi individualne, zalezi od kliniky, vysetreni ktore podstupis, liekov ktore ti bude treba...ja som ho podstupila na klinike Repromeda a teda presnu ciastku za vsetko ani neviem

beahavala
27. júl 2024

ahoj, ja som bola vdaka aniballu bez poraneni a bolesti spodku som mala asi tyzden po pôrode, potom uz bolo dobre

beahavala
26. júl 2024

mne jacmen a chlorella od Green Ways dalo doporiadku travenie

beahavala
26. júl 2024

najlepsie spravis ked to budes konzultovat s gynekologom, ja som bola otvorena a doktorka mi nezakazala cvicit s aniballom

beahavala
25. júl 2024

mne to slo zo zaciatku dost tazko ale postupn sa to zlepsilo 🙂 ja som cvicila poctivo pravidelne kazdy den

beahavala
25. júl 2024

ahoj, ja som mala podobnu skusenost ze som to v tehu nemohla ani citit, nasilu som si to nedavala ale ked som porodila zase som sa k nemu vratila, mne sa doslova nan vratila chut

beahavala
24. júl 2024

jedine od Green Ways, je to zarucena kvalita, po inej znacke by som sa obavala siahnut

beahavala
24. júl 2024

ahoj, ja uzivam jacmen aj chlorellu od Green Ways, mam spravenu registraciu a objednavam si ich balicek 3 + 1 zdarma, mojim cielom nebolo schudnut ale zlepsit travenie a na to mi teda pomohli

beahavala
24. júl 2024

ahoj, ja uzivam od Green Ways, najväcsi ucinok vidim na zlepseni travenia

beahavala
21. júl 2024

zbal sa tak ako na hocijaku inu dovolenku k moru 🙂

beahavala
19. júl 2024

moje vlasy tiez nie su nejako dlhe a mam ich predlzene a nevidno to 🙂 ked o tom clovek nevie tak to na mne nie je poznat

V diskusii: Nadpojené vlasy
beahavala
19. júl 2024

ahoj, ja davam kozmetiku vzdy do podpalubnej batoziny a lieky si niektore pre istotu necham po ruke v prirucnej