barbora_789
Používateľ barbora_789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barbora_789.
barbora_789
24. apr 2016

na hustejšie vlasy mne pomáha vyživenie pomocou vitamínov donnahair, zvyknú mi dosť padať asi mi nejaký vitamín chýba tak vždy po doužívaní donnahair mám omnoho hustejšie vlasy

barbora_789
26. mar 2016

na varixy na nohach pomoze aj kostihoj natrhaťa obviazať na noc, aj vykladanie a vmasirovanie specialnych gelov kremov (ja natieram priessnitz na zily a cievy)

barbora_789
28. aug 2015

ďakujeme mamičky za radu s liquido duo forte, moc ste nám pomohli ;)

V diskusii: Ako zničiť vši?
barbora_789
17. máj 2015

ja fenistil nepoužívam, teraz som si zvykla na novosil, podľa mňa je dosť dobrý, mne teda zaberá super

barbora_789
16. máj 2015

Ja som už niekoľkým kamoškám poradila a radím aj ostatným určite vyskúšať hemostop gél aj s tobolkami, prelieči to poriadnu aj zvonku aj zvnútra a zaručene to pomáha. Je však podstatné pri liečbe aj dostatočný prísun vlákniny, vody, pohybu a mnoho iných vecí. Netreba sa spoliehať len na masť 🙂

barbora_789
15. máj 2015

My používame Swiss Protector, švajčiarska receptúra bez obsahu deetu 🙂

barbora_789
10. apr 2015

Kegelové cviky + ive inkontinstop 🙂 to pomohlo mne, dokonca aj po vysadení som už problémy s únikom moču nemala.. klop klop 🙂

barbora_789
8. dec 2014

Super, určite ho vyskúšajte, chutný, lacný a účinný 🙂

barbora_789
8. dec 2014

ahoj, moja mama ich brala a tá si ich veľmi pochvaľovala 🙂 ustúpili jej bolesti očí a prestal sa jej zhoršovať zrak

barbora_789
20. nov 2014

stopkašeľ sirup dr. weiss pre deti je určite najlepší na vlhký kašeľ, synovi zaberie vždy 🙂

barbora_789
12. sep 2014

Ja som si vlasy prefarbila fénovala a používala z lekárne liquido duo a vší som sa rýchlo zbavila, trojkombinácia, ktorú nemali šancu prežiť :D chémia+teplo+šampón na ne

barbora_789
25. aug 2014

Sestra je teraz v 32tt a tiež jej začali strašne opúchať nohy až také kŕče v nich máva, keď ich chodím sem tam pozrieť má nohy opuchnuté ako mávala naša starka na starobu... som nevedela, že to až také problémy s nohami sú počas tehotenstva 🙂 jej pomáha vykladanie, natieranie, masárovanie a obklady vraj, z tých gélov a krémom vyskúšala daké špeciálne ale tie jej moc nezaberali tak teraz masíruje gélom na kŕčové žily priessnitz 🙂 a zatiaľ spokojnosť

barbora_789
24. jún 2014

ide určite o strie, veľa mamičiek si zabúda natierať prsia, stehná a zadok a myslí si, že priberie iba na brušku :D keď už strie máš natieraj si ich nejakým krémom na vzniknuté strie, ktorý ti ich zjemní a zbledne, elasti-q exclusive je na to dobrý 🙂

barbora_789
24. jún 2014

ja som používala ráno elasti-q a večer tento bi-oil, nevedela som sa rozhodnúť tak som to striedala radšej :P a strie sa mi nevyhodili tak to asi bolo k niečomu dobré 🙂

barbora_789
24. jún 2014

elasti-q exclusive, veľká spokojnosť 🙂 dcérka sa narodila pred mesiacom a žiadne strie nemám 🙂

V diskusii: Krém na brucho
barbora_789
23. jún 2014

ja som ku koncu tehotenstva používala hemostop gél a po pôrode som pridala ešte aj hemostop tabletky na riadne preliečenie, ale po pôrode sa vždy zvyknú hemoroidy vraj upraviť, lebo ženy má už viac pohybu 🙂

barbora_789
23. jún 2014

No v tehotenstve sa hemoroidy vždy zhoršia, alebo objavia :D to k tehotenstvu viacmenej patrí, ako prevencia je dobré jesť veľa vlákniny a piť hodne tekutín a samozrejme pohyb, tehotenské cvičenie je veľmi dobré 🙂 keď sa ti už vyhodia treba skúšať krémy, ktorý ti najviac zaberie, mne najviac pomohol hemostop krém a keď som porodila tak som hemoroid doliečila hemostop tobolkami, nechcela som ich užívať počas tehotenstva 🙂

barbora_789
23. jún 2014

Hemoroidu/ov sa človek nezbaví behom pár dní, to treba liečiť minimálne mesiace. Každému pomáha niečo iné, masť, ktorá jedného vylieči nemusí druhému vôbec pômôcť, najlepšie je dodržiavať také tie hlavné zásady, ako veľa tekutín, vlákniny, sedavé kúpele, zvýšená hygiena, žiaden parfúmovaný toaletný papier a potom už skúšať masť a tabletky dokým nenatrafíte na tie, ktoré vám pomôžu 🙂 ja som takto skúšala až pokým som na nejaký tretíkrát nenatrafila na hemostop tobolky a krém a mňa z hemoroidu nakoniec úplne vyliečili, mne také ako detralex, faktu, anurex atď nezaberali takže to fakt zaberie ako komu 🙂

barbora_789
23. jún 2014

makový olej??vaw to som ešte nepočula :D mne manžel kúpil z lekárne donnuhair na 3 mesiace a pri jej užívaní sa mi to upravilo 🙂

barbora_789
23. jún 2014

ja som po porode užívala donnuhair tri mesiace a tá mi to napravila a vrátila stav vlasov do normálu, tiež obsahuje zvýšené množstvo aminokyselín a viacero látok na výživu 🙂