alexf
Používateľ alexf je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alexf.
alexf
12. jan 2016

Ja sa priznam ze uz take hladat nemusim ale ked som ho zahliadla tak som si vravela preco take neboli ked moje deturence boli male, vazne krasa 🙂

alexf
12. jan 2016

Nic sa neboj nasa tiez dostala podobnu hracku ked bola mensia a velmi sa jej pacilo, tak ju to chytilo ze isty cas chcela byt biologickou aby ich aj skumat mohla tak sme jej ich kupili viac ale uz presla na doktorku, snad jej to aj ostane 🙂 a skus inak porozmyslat mozno aj nad nejakou hrou ak tam ma nejaku kamosku, aj ked pravdepodobne asi bude sama no pri hre zbehne cas ovela rychlejsie mam to odskusane pri svojich 🙂

alexf
22. nov 2015

Ja s mojim sme sa dohodli ze si kupime teraz spolocny darcek take nieco co bude pre nas oboch a snazime sa spolocne zhodit par kileciek (aj ked mam svojho macka rada ked ma brusko 😀 )... Tak ze si nakupime hlavne hodne ovocicka a zeleninky a ze si to budeme robit zdrave maskrty a tak sme sa pozreli vybrali take daco http://www.klarstein.sk/Kuchynske-spotrebice/Mixery/Herakles-5G-stolny-mixer-2-litre.html ale ešte aj tak mu planujem dokupit aspon knizku 😝 🙂