alenus454
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.
alenus454
20. dec 2019

dakujem za typ, myslela som si, ze ryzova by bola dobra na zaciatok

alenus454
16. dec 2019

Planujeme dovolenku, a prave na cestu by osm chcela zakupit nejaku kasu, ktore vasim najviac chutia? Mliecne, nemliecne?

alenus454
30. apr 2019

Dakujem, s tymito vobec nemam este skusenost ale znie to dobre 🙂 urcite aj my vyskusame

alenus454
25. apr 2019

Baby preferujete nemliecne ci mliecne kase? Alebo to neriesite? Dakujem.

alenus454
24. feb 2019

Dakujem, popozeram urcite. Snad cez tyzden tam zajdeme, dam potom vediet🙂

alenus454
23. feb 2019

@doriss_po Ahoj, napríklad sunárek mliečne sú niektoré aj od 4.m. Nemali sme s tým žiadny problém, a mám zdraveho syna.

alenus454
19. feb 2019

A ja som kašu dávala, prečo nie? Niektoré sú aj od 4. mesiaca. V pohode to nahradilo jedno jedlo denne, kedy som sa nemusela stresovať. Netreba to hrotiť.

alenus454
19. feb 2019

Ahojte baby prosim poradte, aku mate postielku pre dieta? a aky matrac? Kupovali ste to zvlast, ci oddelene? dakujem,.

alenus454
15. dec 2018

Ja hladam pre 4 rocneho, tiez nieco aktivnejsie, ale praveze bicyklik/odrazadlo take uz ma, Mate este nieco- tipy? diky

alenus454
22. nov 2018

presne tak...nakupujem odjakziva na notine vsetko, co sa tyka kozmetiky. je to pre mna rychlejsie a pohodlnejsie, a hlavne vacsina veci je tam llacnejsia

alenus454
24. okt 2018

Dakujem moc za tipy, uz pozeram a vyberam ;) tak ste ma povzbudili

alenus454
17. okt 2018

Ahojte, ja by som sa chcela spytat, nakupujete/nakupovali ste nabytok niekedy z internetu? Mate s tym dobru skusenost? My sme momentalne v situaci ze zostava len objednanie, ale trosku sa toho obavam. Dakujem.

alenus454
29. sep 2018

@magda15 My máme kávovar Jura E8 a je skvelý, jedným stlačením máš napr. to capuccino hotové za minútku, z čerstvo pomletej kávičky- čo je podľa mňa to dôležité 🙂

alenus454
26. sep 2018

Ja milujem klasické espresso, nie je nič lepšie, samozrejme ak je dobre urobené v kvalitnom kávovari. A keď si robím kávu ako pochúťku, tak samozrejme capuccino 🙂

alenus454
25. sep 2018

Super baby, moc vám ďakujem, pojdem pokukať ;)

alenus454
23. sep 2018

Ahojte, ako ldho sa vám ta rana a jazva liečili? Myslím pokým odozneli tie najvačšie bolesti, čo vám an to v nemocnici dali? ďakujem

alenus454
18. sep 2018

Kupujete si prírodnú kozmetiku aj v drogérke, či skôr v nejakom špeciálnom obchode? Ja nikdy neviem čo vybrať, popravde sa moc ešte do tej prirodnej nerozumiem... Ďakujem 🙂

alenus454
18. aug 2018

Babyliss je super značka a kvalitná, tiež mám kulmu ale už staršiu, konickú asi 5 rokov a stále je ako nová, nič sa nepokazilo.

alenus454
autor
31. júl 2018

Ďakujem vám za tipy a rady, budem sa snažiť teda 🙂 no hlavne ten stres ako hovoríš....

alenus454
autor
27. júl 2018

Ahojte mamičky, poraďte. Aké máte skúsenosti so sunarom- myslím prémiovú radu UM. A zároveň sa chcem spýtať, pili ste gravimilk aj po pôrode, počas kojenia? Pomohlo to nejak tvorbe mlieka? Ja som s nedostatku mlieka zufala :(

alenus454
19. júl 2018

na vašom mieste by som radšej zainvestovala do kvalitnejšieho kávovaru, ako neustále dokupovať plastové kapsule.

V diskusii: Aký kávovar?
alenus454
25. mar 2018

Máme doma tento typ už roky a nevymenila by som ho za nič 🙂 kavovary-jura.sk/e-shop/kavovar-jura-impressa-c65

alenus454
23. mar 2018

@okulka_db Ak môžem poradiť, kúpte si matrac rovno s postelou, my sme si napríklad všetko komplet vybrali v Sconte a je to super, pretože všetko k sebe pasuje 🙂 a matrac máme nejaký zdravotný a je super, nebolí ma už chrbát

alenus454
25. nov 2017

@magda15 presne tak, ked tak tak ozivit detom izbicku takto s farebnou stenou a podobne ale kvalitny nabytok je zaklad.

alenus454
16. nov 2017

Ja by som moc farby neprekombinovala už radšej v detskej, nanajvýš jednu farbu kontrastnú, ostatný nábytok neutrálny, ale tak každému sa to páči inak.