3kvietok3
Používateľ 3kvietok3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 3kvietok3.
3kvietok3
23. júl 2019

@1pillow1 neni sa čoho, veď keď ti bude malé alebo čo tak to vymeníš/vrátiš, z netu je to jednoduché. ja objednávam pravidelne na superlove stránkach, nikdy som nemala žiadny prolém 🙂

3kvietok3
20. dec 2018

@vreckamartinka001 Vyskúšak sunar premium, má veľmi dobré zloženie- mohla by sa ti rozpapať. Najdôležitejšie je, aby niečo jedla, aj ke´d by to nebolo tvoje mlieko.

3kvietok3
20. dec 2018

@alenus454 ja doporučujem rôzne stavebnice to vždy deti baví, aspoň ja mám takú skúsenosť. teraz sme kúpili pod stromček tehličky pre detičky, sú to také veľké kusy stavebnice z tvrdého kartonun, skus mrknúť na stránky 🙂

3kvietok3
24. nov 2018

baby strasne moc vam dakujem za rady, na pumpu sa popytam, znie to super.

3kvietok3
23. okt 2018

Dakujem, a mozem sa spytat aku kupujes? Ktora malym detom chuti? Chcem ist na istotu.

3kvietok3
18. okt 2018

Baby pripravujete tieto rozne kasicky svojim detom vsetky doma ci kupujete aj nejaku zmes? Ryzovu, ovsenu, krupicovu....

3kvietok3
21. sep 2018

Ja by som chcela vediet ako ste to mali s hojenim po operacii. Velmi sa bojim prirodzeneho porodu a chcem sa mu vyhnut. Lenze som velmi citliva celkovo na bolest a bojim sa ze nedam ani cisarsky. Ako dlho ste sa potom doliecovali a ako to prebiehalo?

3kvietok3
13. aug 2018

Ahojte baby, mate niektora trojkulmu alebo nieco na ten styl? Velmi sa mi pacia taketo vlnky ale s nicim sa mi ich este nepodarilo vykuzlit na hlave 🙂 dakujem

3kvietok3
23. júl 2018

Používam Kerastase alebo Loreal Profesional, tiež nechodím ku kaderníčkam, lacnejšie si ich objednávam na Notine.

3kvietok3
19. júl 2018

@chips_a je to uplne v pohode, neboj. Ak neni medzi nimi moc velky vekovy rozdiel tak je spojena izba v poriadku, staci len prisposobit styl nabytku, tiez to tak mame par rokov 🙂

3kvietok3
19. júl 2018

@sonka1981 ja by som určite doporučila nejakú kadernícku značku, profesionálnu, osobne iné ani nepoužívam, pretože mi nevyhovovali tie lacnejšie.

3kvietok3
24. jún 2018

@12romi34 je v tvare "sloních uší" preto je špeciálny 🙂 na lalalukids pozrite

3kvietok3
20. jún 2018

@12romi34 Je dobré mať nejaký špeciálny vankúšik, určite určený pre batoľatá. Iné by osm si ani netrúfla dať malému 🙂

3kvietok3
25. máj 2018

Dakujem za doporucenie a skusenost, pozriem sa tam 🙂

3kvietok3
22. máj 2018

Ahojte mozem sa spytat, kupujete kavy cez internet aj? Pretoze u nas nie je ziadny dobry obchodik :/

3kvietok3
15. jan 2017

Ahojte, toez budeme v najblizsej dobe prerabat kuchynu, aby sme do leta mali uz konecne vsetko tip top pekne doma 🙂 mna by zaujmali nejake indpiracie na svetle kuchyne, pripadne vase tipy a info, ci su v pohode, alebo radsej hnede klasiky?

3kvietok3
26. nov 2015

@sidma no keď sa to pridáva postupne tak jojo efekt nenastane 🙂 len to treba dodržať
@demito to bol ďalší dôvod prečo som si to kupovala 😀

3kvietok3
22. nov 2015

@adinka83 no chcelo to na sebe zapracovať :D držala som tú istú čo sidma, nízkosacharidovú 🙂 podľa môjho názoru je najúčinnejšia. Len s tým rozdielom, že som si jedlo nevarila ale objednala som si z ketofit.sk, pretože som na to nemala čas a bolo to trošku od ruky pripravovať pre seba jedlo osobitne a pre zvyšok rodiny zase osobitne :D ...ale tak samozrejme každému vyhovuje niečo iné 🙂

3kvietok3
7. nov 2015

Babuľky, asi vás nepoteším, ale ja som tiež kedysi držala túto diétu a síce som niečo schudla, ale vydržalo mi to len chvíľku. Podľa mňa zbytočne trpí vaše telo a aj vy. Ale chápem vás že ste sa na to dali veď aj ja som si tým prešla, vyskúšala som veľa vecí kým som nakoniec schudla, ale vďaka tejto mliečnej diéte to určite nebolo...

3kvietok3
15. okt 2015

@cindirella nebolo ľahké nájsť niečo čo by spĺňalo moje kritériá 😀 ale nakoniec som objednávala zo stránky ketofit 🙂 toto ti určite nenaruší metabolizmus, lebo to nefunguje na princípe drastickej diéty, ale stravuješ sa pekne 5x za deň podľa jedálnička 🙂 ja som ani nemala pocit, že držím nejakú diétu lebo som nebola vôbec hladná

3kvietok3
14. okt 2015

@cindirella účinných môže byť viacero produktov, záleží už len od toho čo viac preferuješ 🙂 napr. pre mňa bolo najdôležitejšie aby to bola úplná náhrada stravy a aby to bolo prírodné a nie plné umelín a podľa toho som aj hľadala 🙂

3kvietok3
5. okt 2015

@moonym Tak celá diéta je založená na zníženom príjme sacharidov. Čiže počítanie, váženie atd. To je presne to na čo som ja som nemala čas ani nervy. Preto som si papaníčko nepripravovala sama ale objednávala z ketofit.sk 🙂

V diskusii: Výsledky diét
3kvietok3
5. okt 2015

@moonym od vtedy som nepribrala nič, stále mám tú istú váhu - už je to rok a pol cca. Prechádzala som z nej postupne a potom som sa stravovala zdravo vo väčšine (v pohode som si občas dopriala aj sladké, nezdravé atd...)

V diskusii: Výsledky diét
3kvietok3
5. okt 2015

Ja som minulý rok v marci začala s keto diétou a schudla som 10 kg do jedného mesiaca (zo 64 na 54). Inak som sa pod 60 kíl nevedela dostať už dlhé roky - to od vtedy, čo som držala jednu drastickú diétu 😠

V diskusii: Výsledky diét
3kvietok3
4. okt 2015

Ak sa už rozhodnete chudnúť dbajte hlavne na to, aby vám nechýbali žiadne vitamíny a živiny pretože diéty okrem milionkrát spomínaného jojo efektu môžu spôsobiť aj zhoršenie kvality pokožky, vypadávanie vlasov, oslabenú imunitu a podobne.

Nezabudnite, že 80% tvorí strava, 10% cvičenie a 10% genetika. Takže niet sa na čo vyhovárať 😀

Tiež som si tým prešla a schudla som zo 64 na 54 kg, takže držím vám palce 🙂