Zmena umelého mlieka

katches69
21. sep 2022

Caute, zmenili sme um z beby discharge na bebu sensitive, samozrejme po konzultacii s pani doktorkou.
Mala ma po tejto sensitive doslova hnackovu stolicu, po celej plienke len ako keby rozotrete strasne tekute, farba zlta a aj zapach je iny. Je to normalne? Mal niekto tuto sensitive? Vetry ma aj stolicu niekolkokrat za den akurat ju ma redsiu a iny zapach...

ol1234
21. sep 2022

Malému tiež nesadla, mal hnačky ako píšeš. Ale on aj vracal, tak sme skončili na nutrilone ar. Ako dlho to trvá? Možno to bude len zmenou a ešte sa to dá do poriadku.

katches69
autor
21. sep 2022

@ol1234 mame ho od vcera, no ved uvidime ked sa jej to neupravi tak pojdeme spat na iste alebo ine mlieko. Lebo niekde som aj citala ze niektore deticky mali z toho hnacku ale len par dni.

anavixy
21. sep 2022

@katches69 chce to určite viac dní aby si traviaci trakt zvykol na zmenu. Ak brusko nebolí, dieťa dosť papá a nemá známky dehydratácie, tak skuste pokracovat 🙂

ol1234
22. sep 2022

@katches69 to súhlasím s názorom nado mnou. To pár dní potrvá a možno potom bude dobre. Malý mal 3 týždne vkuse hnačku. Síce nebol dehydrovany, ale mne to vadilo. Ale takto par dni jej kľudne daj 🙂