Zmena mlieka

amika123
1. aug 2024

Urobila som dobre te som vymenila Kendamil za Nutirlon comfort and colics? Menila som túto nedelu. Neviem či nie je lepšie klasicky nutrilon. Je ti niekto s takouto skúsenosťou prosim? Preto že colics mi už nechcela pit. Mala ma 3,5 mesiaca

crazy_lazy
2. aug 2024

@amika123 ahoj. Môj má už sice 6,5 mesiaca ale tiež ešte pije Nutrilon Comfort and Colics. Už tiež uvažujem, že mu ho zmením a kukám na nete UM a zvažovala som aj ten Kendamil. Prečo sa tak nezdá dobrý?

amika123
autor
2. aug 2024

@crazy_lazy Vieš čo skúšame ho krátko od nedele a zmenila sa aj stolice podľa mňa je to preto že sa uvoľňuje a predtým mala kolíky a zápchy tak ma také riedsie stolice teraz ale doktorka povedala že mám pokračovať v značke Nutrilon ale ja som sama prešla na Kendamil a uvidíme no.. ale že zatiaľ pasuje dobre len mám také pochybnosti či som urobila správne

lneviemmeno
3. aug 2024

@amika123 ak jej ten Kendamil sedí, tak nerieš a nemeň zase späť. Uvidíš časom. Môjmu som v 4,5m mesiacoch zmenila z Beby Sensitive na Kendamil a všetko v poriadku (teraz má 6m). Chuťovo je naozaj super oproti Nutrilonu

stanka562
4. aug 2024

@amika123 ja som tiež menila ale Nutrilon Advanced za Kendamil Comfort lebo mám zápchu a chuťou je oveľa lepší aj malému chuti 2mes ho pije ☺️ len obsahuje viac železa tak stolicu má zelenú tak aby si sa nezľakla toho 😊 a ak mliečko chuti tak určite nemeň zas ☺️

amika123
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz