Začíname s umelým mliečkom

legatka
24. aug 2013

caute baby mam problem zaciname s umelym mlieckom skusame nutrilon zatial, ale maly ma 6mesiacov a nechce mi pit z flasky zatial lyzickujeme, kedze este vecer kojim tak sa to da ale ked mu zacnem davat mliecko aj vecer tak sa bojim ze sa ulizykujem..viete nejaku fintu na to aby chcesl flasku..dakujem

wercsi83
24. aug 2013

ahoj, ja budem mať s malým podobny problém. tiež mi nepije z fľašky ani vodu. horko ťažko donho dostaneme so striekačkou od nurofenu troska vody. skus vymeniť flašku alebo mlieko alebo nech mu ponukne flasku otecko a malý nech sa hrá s flaskou dáva do pousy hádam sa to raz naučí. mi to budeme takto skušať a ak to nepojde tak už sa učí piť s pohárika. 😉

luba41
24. aug 2013

@legatka a prečo chceš nahrádzať MM umelým? ja si myslím, že je to škoda..

barcelonka
24. aug 2013

ani nas nechcel flasku, potom asi ked mal 8mesiacov vyskusala som kupit este jednu flasku, mame ich doma dost, taku co sa podobal cumel bradavke a chytil sa, co som uplne happy kedze vzdy mu moje mlieko nestaci. Kupovala som z dm - babylove teraz take najnovsie flasky co maju, za dobru cenu a sme spokojni.

linda20111
24. aug 2013

@legatka ja som maleho naucila na flasku od narodenia, ked som mala este mm a som potrebovala niekam odist tak som dala do flase a manzel mu to dal neskor. aj cajik som mu zvykla davat vo flaske a nebol problem. na tvojom mieste by som vyskusala dat mu MM do flase (staci trosku aby zistil ze tam je mliecko ktore ma rad) alebo vyskusat aj caj aby si zvykol a tak skusat aj UM. tak by som to riesila ja 🙂

fopka
24. aug 2013

suhlasim s lindou a tieź by som skusila vymenit cumel na flasi, moze to byt aj tym. moj malicky neexistuje, aby napriklad vypil cez klasicky okruhly cumlik, len ortodonticky.

linda20111
24. aug 2013

@legatka este som chcela napisat, my sme presli minuly mesiac (maly ma teraz 7apolmesiaca) z mm na um, (s flasou nebol problem) ale to um mu nejak nechuti, tak neviem mozno bude aj u vas ten problem. treba len skusat a skusat... ked bude hladny tak vypije 🙂

lubkaaaa1111
2. sep 2013

prosim vas pomozte mi od vcera davam susene mlieko malej ked ho dopije tak si odgrgne a dost aj vigrcka a neviem ci preto ze ma dost alebo ze jej to mliecko nesadlo ☹