Vrackanie 4 týždňového bábätka

aska181
30. júl 2018

Ahojte dievčatá, prosím o radu. Mám 4 týždňové bábätko. Doteraz sme papali mliecko z DM Bio, nebol žiaden problém, vypil 60 ml a niekedy si zapýtal ešte, tak som mu dala, vypil tak cca 10-15ml. Včera po kúpaní som mu dala 60 ml a zapýtal si ešte a spapal skoro 30 ml a stále si pýtal ale reku už mu nedám, aby mu nebolo zle. Po hodine a pol riadneho plaču som mu teda ešte dala mliečko a to vyvrackal. Potom pokračoval v plači ďalej... okolo polnoci som mu dala mliečko a spapal cca 20ml. Počas noci spapal 20-30 ml 2x, čo papáva 60ml. Teraz od rána nechce papať, len tak pocuckával 10-15ml, no od cca 7mej rano mohol zjesť aj 60ml dokopy. A teraz všetko vyvrackal. Viem, že bábatká vrackajú ale mám obavy, kedy je to uz vela.... ráno mal v plienke nacikané a po kúpaní sa aj vykakal...

lindusss2016
30. júl 2018

@aska181 kedykolvek si nie si ista, navstiv pediatra. Je to este malice babo a v tychto horucavach sa moze lahko dehydrovat. Ak sa ti zda, ze papa menej a este aj grcka, chod radsej k dr. Mozno ju vcera len nieco ine trapilo a ty si ju prepapala a poobede uz bude v pohode, ale tak isto to moze byt hocico ine. Fontanelu nema prepadnutu?

lindusss2016
30. júl 2018

Oprava: HO nieco trapilo 😀

aska181
autor
30. júl 2018

@lindusss2016 nemá prepadnutú, teraz sa vykakal a bol zapeceny... tak idem volat dr. dakujem 🙂

lindusss2016
30. júl 2018

@aska181 podla mna bude v pohode, len ho asi brusko bolelo, ale tak je strasne horuco, radsej nic nepodcenit. My sme kvoli vrackaniu skoncili na infuzkach s 3 tyzdnovou dcerou