Umelé mlieko počas cestovania

lili2024
28. jún 2024

Ahojte, ak ste na cestach, zvyknete umele mlieko doma vopred prichystat, namiesat? Pokial viem, to sa miesa vzdy pred papanim, ale videla som mamicky, ktore uz vopred prichystali.

petamich
28. jún 2024

teraz uz nepouzivame ale nie nemiesala som vopred, kedze sa to ma hned spotrebovat a teda uz po nejakej chvili to pekne smrdi

really8
28. jún 2024

@lili2024 miesala som vopred a dala do termoobalu. Teraz pri druhom mam termosku tak to vyuzivam a nosim zvlast. Nemyslim si ze ak namiesas doma ze je to taka tragedia.

mia_von_prag
28. jún 2024

Mlieko sa ma po zarobeni spotrebovať do hodiny. Brala som termosku s vodou, fľašu a zásobník s um

vkatush
28. jún 2024

Zásobník (pre istotu viac porcií), termoska s horúcou vodou, fľaša s normálnou vodou a miešala som na mieste. Či na parkovisku, pumpe alebo už na mieste.

zaphyra
28. jún 2024

Termoska s vodou teplou, flaska a zasobnik na UM.

zuzikak
28. jún 2024

ako ti uz napisali dievcata - da sa kupit davkovac mlieka, kde si vies odsypat tusim 4 davky. To vie vydrzat na dlho. Do termosky horucu vodu, do flasky studensiu. Tesne pred papanim vysypes presne mnozstvo z davkovaca a dolejes podla spravnej teploty vodu z termosky a flase. Takto mas mliecko stale cerstve. Ta horuca voda v termoske ti posluzi aj na vyplachnutie flasky, ked sa mliecko dopije ak nebudes mat dlhsi cas pristup k vode, kde by si flasku na pitie riadne umyla. (kludne si vezmi 2 termosky ak mate pred sebou dlhu cestu).

nieco taketo : https://www.drmax.sk/21109-nadoba-na-mlieko?gcl...

svetlonos
28. jún 2024

@lili2024
hipp ma hotové zárubne mlieko v umelej flaske.Kupis, ohrejes v teplej vode z termosky (ja som nehriala, maly v pohode vypul a hotovo. Perfektne odporúčam.

biglovemom
28. jún 2024

Na dlhe cesty som kupila zarobene uz.