Umelé mlieko Hami

ika30
14. mar 2013

ahojte, od narodenia prikrmujeme s mliekom Hami, na mail mi chodia správy od tejto spoločnosti, až do dnes som si myslela, že je to slušná česká spoločnosť, ani ma nenapadlo pozerať kde sa to vyrába, aj príkrmy zeleninové, výživy, a pozerám všetko sa vyrába v Poľsku, ja všetko študujem po týchto ich kauzách....som z nich znechutená...ako ste z výrobkami Hami spokojné vy, ja som bola spokojná, len sa teraz dosť obávam či aj v týchto potravinách nie sú nejaké škodliviny.....

althejka
14. mar 2013

Nam Hami mlieko 1 strasne pomohlo na bruskove a kolikove problemy, takze ja na neho nedam dopustit,aj keby ho vyrabali v honolulu 😀

rora
14. mar 2013

@ika30 ja si myslim ze ak by tam nieco bolo tak by uz na to hadam prisli, aj my sme pouzivali hami, aj UM aj prikrmy 😒 obcas este kupim 😨

julka21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ika30
autor
15. mar 2013

@althejka
@rora
@julka21 baby aj našej chutí všetko, najprv sme dokrmovali Nutrilonom a strašne malú zapekalo, tak mi kamoška poradila Hami, a aj mi od tej spoločnosti chodili maily, ale mlieko aj výživky, zel. príkrmy sa vyrábajú v PL, tak som mala dosť z toho šok po tých kauzách.....myslím, že tie destké potraviny musia prejsť prísnou kontrolou...)

blackcat8885
17. mar 2013

Ja som dávala Nutrilon ale prešla som na Hami a malý krásne priberá,chutí mu rovnako ako Nutrilon a čo sa bruška týka tiež sme ok

0604katka
24. mar 2013

Ak mozem poradit kto ma moznost hami kupite v polsku pod nazvom bebiko a za 350g balenie zaplatite 4ecka.

ika30
autor
6. apr 2013

@0604katka dakujem, ked pôjdem určite kúpim)

bambulkamala
7. apr 2013

Predtým som kupovala Nutrilon, ale malý z toho grckal, tak sme prešli na Hami a zatiaľ mu chutí.

lucinta21
1. máj 2013

Ano v polsku je vyrobny zavod Hami ale ubezpecujem Vas ze mlieko kt sa vyraba v polsku nie je urcene pre slovensky a cesky trh. Co sa tyka skleniciek a prikrmov z tejto fabriky vyvaza sa do celej europy lebo Hami nie je ceska firma vyrobky HAMI (pod inymi nazvami) sa predavaju v celej europe

labutka
7. máj 2013

mam 2 kupony do DM na UM Hami 2 - zlava 20% pri kupe 2 baleni. Plati do konca juna 2013. Darujem za postovne 50 centov. Ak mate zaujem, prosim cez zavinac alebo IP. 😉

dadica
7. máj 2013

@lucinta21 No neviem, lebo akurát pri počítači mám krabicu a nie je tam napísané, kde je to vyrobené (aspoň som to nenašla), ale pri kóde v krúžku (šarža) je napísané PL, to podľa mňa znamená, že je vyrobené v Poľsku. Inak sila, že človek nemôže nájsť na krabici, kde je to vyrobené.... Náš malý pije Hami od jedného roku až doteraz (má skoro 4 roky) a nemáme žiadne problémy.

ninah1486
18. nov 2021
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

skús vyskúšať sunar premium