Umelé mlieko Babylove 2 a 3 - skúsenosti

marion09
12. sep 2017

Maminy mate niektora skusenost s UM Babylove 2 a 3 z Dm drogerie?ma podozrivo nizku cenu...

lenkamaxim
12. sep 2017

Nas maly bol na nom od narodenia, kazde ine mliecko mu robilo problemy 🙂

marion09
autor
12. sep 2017

@lenkamaxim a chutilo mu?

lenkamaxim
12. sep 2017

@marion09 hej, bez problemov, od prveho dna. Nezapekalo ho ani nenaduvalo brusko. Kazde dietatko je ine, ale urcite stoji za to vyskusat. Kase od Babylove papa do dnes

zuzikak
12. sep 2017

to bolo jedine mlieko, ktoreho sa syn "chytil", ked sme prechadzali z materskeho na UM. Nerobilo mu ziadne problemy ani s bruskom, ani s travenim ako takym. Ja ho len chvalim. Dcera zacinala so Sunarom ale potom presla na DM-kove a tiez v pohode. Kase im tiez obom chutili.

krissmac
12. sep 2017

Aj my sme boli iba na tomto mliecku, bolo prve a zaroven aj posledne co sme vyskusali 🙂 maleho nezapekalo, chutilo mu, nevrackal, nemal bolesti bruska atd. Za nas toto mliecko len a len odporucam 👍

krissmac
12. sep 2017

A aby som nezabudla.. krasne priberal 🙂 lacnejsie je preto, ze vyrobky znacky dm si nedavaju na svoje produkty velke prirazky.. zlozenim je vsak este lepsie ako tusim sunar

bosoriak
12. sep 2017

Aj moja najmladsia ho pila po odstaveni do roka. Ziadny problem, priberala normalne, je zdrava. Netusim, preco je take lacne, ale mozne je skor to, ze tie druhe mlieka su skor prehnane drahe 😉

marion09
autor
12. sep 2017

ja som malej zacala na odporucanie lekarky zacala davat HIPP BIO,robi jej dobre ale to stoji 11-12e....neviem ci vyskusat DMkove alebo nesetrit ked jej to HIPP "sadlo"....?

mysickamys
12. sep 2017

my sme davali nutrilon, nerobil ziadne problemy a jedneho dna som objavila v DM toto mlieko takisto. odvtedy ho dcerka papala bez problemu takisto. preco nevyskusat ked sa vie co-to usetrit ;)

lumma
12. sep 2017

Aj moja bola a vlastne ešte stále je na Babylove, ale Bio. Spokojnosť

veronikastrickova
12. sep 2017

Aj u nas iba babylove, ale pri 2sme museli prejst na Bio

mrkvicka060
12. sep 2017

My sme z Hipp Bio Combiotik 1 presli na Babylove 1 prave kvoli tej cene. A malemu vyhovuje, pribera, kaka pekne, chuti mu. Uplne v pohode 🙂 a cena polovicna...

mrkvicka060
12. sep 2017

A este dodam, ze papa Babylove Bio 2. Zachvilu bude mat 2 roky, ale na 3ku sme nepresli, davam stale dvojku.

terka1607
12. sep 2017

Moje obe deti babylove mliečko zapekalo. Až boli väčší a mliečko dostavali iba večer, tak to bolo ok. Asi treba vyskúšať, každému bábu sadne iné mliečko 🙂

nikaluk
12. sep 2017

Maly je na babylove a ziadne problemy. Zacali sme ho po odstaveni v cca 8 mesiaci. aj doktorka ho odporucala kedze uz pekne je cez den.

lubi40
12. sep 2017

@marion09 ja som malemu davala 1 a 2, potom sme presli na kravske. Nikdy nemal ziadne problemy. Porovnaj zlozenie s nutrilonom a uvidis.

marion09
autor
12. sep 2017

@mrkvicka060 dovod?

ajko
12. sep 2017

naša malá je tiež "odchovaná" jedine na mliečku Babylove. Tiež som sa obávala, že keď je tak lacné, či to neuberá na kvalite, ale určite nie. Dokonca som porovnávala zloženie s Nutrilonom - boli tam len minimálne rozdiely. Malá ide mať už dva roky a stále papá Babylove. Od jej prvého mesiaca 🙂 Ja ho zo svojej skúsenosti odporúčam.

ajko
12. sep 2017

ešte som zabudla napísať - mám bratranca, ktorý žije v Mnichove. Jeho manželka mi vravela, že mliečko Babylove patrí medzi najobľúbenejšie medzi mamičkami v Nemecku.

katka1904
12. sep 2017

Ahoj,nás 15-mesačný Filipko ho tak isto papa.Zlozenie je porovnateľne s Bebou a cena úplná paráda.Vazi skoro 13kg,krásne prospieva,takže ho i ja môžem len a len odporučiť.Kamaratka pracuje v Dm a pýtala som sa,ktoré mliecko mamicky kupujú...samozrejme je to individuálne,vecou i ceny,no vraj je to prave Babylove😉

slava27
12. sep 2017

Toto bolo jediné mliečko čo chcel náš malý keď sme museli prejsť z materského na umelé -mal vtedy 6 mesiacov.teraz bude mať 1rok a sme spokojní.Pribera,je zdravý...Dr.nam povedala ze je to v podstate jedno ktoré -
treba dávať to, ktoré babu chuti a nerobí mu problémy.zlozenim sú všetky podobné.

samuel23
29. sep 2020

My sme vyskusali vela mliek zacali sme sunarom z toho boli koliky a zapekal tak sme presli na hipp koliky ostali ale stolica bola kazdy den a taka ako mala byt tak sme pri nom ostali ibaze ked sme presli na hipp 2 maly mal znova velke koliky tak sme skusili znova sunar trn zase zle tak sme skusili babylove koliky neboli stolica v norme ale museli sme ho prestat jest nakolko maly z neho bol stale hladny aj v noci sa mi zacal casto budit na hlad a nakoniec sme sa o nom docitali ze to nie je mlieko ktore je nahradou materskeho ale len nejaka vyziva k strave vhodna uz pre vacsie deti ktore uz papaju aj inu stravu aspon 3x denne . Teraz sme skusili nutrilon a uvidime .

veronikastrickova
29. sep 2020

@samuel23 babylove sa pokazil strasne teraz. Vymenili "obal" v 1 a malu mi tak zapieklo, ze som myslela ze ritku roztrha. 2uz je lepsia ale tiez sa mi uz nezda taka syta.

zuzana2202
26. dec 2021

@veronikastrickova dobrý večer lepšie je to bio mliečko ako to obyčajne prosim