Umelé mliečko Babylove

katarina9593
28. feb 2020

Čaute baby chcem sa spýtať aké máte skúsenosti z mliečko babylove...!?? Lekárka nám predpísala bebalu sensitive bohužiaľ malinkej nezapasovala tak som kúpila sunar complex...znasa to fajn len počula sem že toto mliečko je fajn ani detičky nemusia byť zapečené a hlavne problém s kakanim... 🤷‍♀️🤔 Strašne plakava.. Spáva síce 3-4hodky niekedy viac niekedy menej myslíte že to je aj mliečkom??....

metoma73
28. feb 2020

ja ho urcite odporucam,davala som ho synovi,lebo som niekde citala ze ho nejaka detska lekarka odporuca a nelutovala som...pravidelne mal stolicu,bol spokojny ziadne bolesti bruska..skoda ze som sa o nom dozvedela az pri synovi,bola by som ho davala aj dcere.ona pila na lekarkin predpis nutrilon comfort a bol to uplny opak...za mna babylove 👍

katarina9593
autor
28. feb 2020

@metoma73 tiež som počula dost chválu na tu a myslis že keď od pondelka mame sunar complex a od dnes by som jej dala to babylove že to je nejaký prioblem??

metoma73
28. feb 2020

treba to vyskusat...podla mna ak po prvej ochutnavke sa nic nebude diat/grckanie /tak bude ok.ale podla mna bude vsetko ok.to mlieko je fakt super,kamoska robi v dm drogerii a ona mi ho nechavala aby sa mi uslo,lebo sa rychle vypredalo..

katarina9593
autor
28. feb 2020

@metoma73 hej viem len hovoria ze není dobre keď sa menia mliečka... Tak neviem

soviatko
28. feb 2020

Rok sme boli na Babylove a spokojnosť. Predtým mal Bebu HA a od 10 mes. sme prešli na BL. Ale je to vysoko individuálne u každého dieťatka. Treba vyskúšať a uvidíte, či zapasuje.

katarina9593
autor
28. feb 2020

@soviatko ďakujem 😊 jasne viem ze každé bábätko je individuálne.. Je pravda ze aj ja som nervózna a podráždená že ti to nna cíti lebo často aj plače ale tak nekontrolovateľne ze to je hrozne... Môže to byť aj z toho mlieka napr mame ten sunar complex a aj grcka