Trojmesačná dcérka nechce papať. Čo sa jej mohlo stať, keď je zrazu nechutí mliečko?

tehotna40
30. mar 2021

Ahoj baby, dcérke sme vymenili 4 mliečka, mala koliku,zápchu atď, konečne nám keď mala 1m a 2t sadlo mliecko hipp comfort na koliky, no teraz ma 3m a 2t a uz druhy deň mi z mlieka necha aj 60ml(pije 120), place ze je hladna, zuzle si ruky ale to mlieko odmieta a keď pije ho vypluva a potom od hladu sem tam niečo vypije. Co sa mohlo stať že jej to mliecko zrazu nechuti ? Nemôže jej byť slabé? Poprípade nemáte niekto skúsenosti, že keď sa pije mliecko na koliky a potom sa vymení za iné tej istej znacky(u nás by to bol combiotik) ci sa nevrátia zasa problémy z bruškom? Ďakujem vám za odpovede

dominka63
30. mar 2021

Je to obdobie aj nás nechcel presne takto mali sme hipp obyčajne a prešlo to v troch mesiacoch mu vyšli dva zuby tak možno ti bolo z toho
Mlieko čo ostalo som mu dala striekačkou alebo lyžičkou

hruska91
30. mar 2021

Ahoj nasa mala bola na sunare to iste...presne v 3 mesiacoch...pila len v spanku trvalo to skoro tyzden a potom preslo

tehotna40
autor
30. mar 2021

@dominka63 stále si zuzle ručičky , nechce ani cumlík, žeby zúbky? Ja som myslela ze na zúbky je ešte skoro.

@hruska91 mne mala cez deň skoro vôbec nespi a v noci zase prespi skoro celu noc, niekedy sa raz zobudi, to potom bude veľmi málo papat ,som s toho smutná lebo doteraz krásne prospievala. Keby aspoň nebola taká hladla, ale ona je a nechce mi to mliecko.

dominka63
30. mar 2021

@tehotna40 no možno ktovie ale treba vydržať a nemeniť mlieko je to len obdobie a ponúkajte mlieko v spánku pripadne skúste väčšiu dierku na cumlíku na flasu

vikusjk
30. mar 2021

@tehotna40 mne takto prestala jest po ockovani. Ale nezuzlala si rucky, u tvojej to ozaj vyzera, ze ju trapia zubky. Cistu vodu, alebo slabsi cajik vypije? Ci odmieta len to mliecko, alebo vsetko

nikoleta1234
30. mar 2021

@tehotna40 nebola nahodou ockovana? Moje dievcata po 1.ockovani 2 tyzdne poriadne nepapali

deedol
30. mar 2021

u mojho to boli zuby, vysli mu dva naraz v 4m. museli sme mu davat po lyzickach alebo striekackou, aby aspon nieco vypil, lebo uz malo cikal (treba davat pozor, aby sa babo nedehydrovalo).

hailey1
30. mar 2021

@tehotna40 problem moze robit prave menenie mlieka. Pri zmene mlieka je normalne, ze su nejake mensie problemy. Treba vydrzat. Aspon tyzden-dva. Ak to neprejde, tak sa poradit s pediatrom. A “slabe” mlieko nie je. Ak by bolo, pila by ho vela a bola by hladna. Tiez ju moze nieco boliet, zub, hrdlo, cokolvek. Takze skuste chvilu vydrzat a neriesit. Nas to robil, ked mal covid (tym nenarazam na to, ze by mala covid, ale mozno je proste z niecoho podrazdena).

pribinak
30. mar 2021

Kľudne to už môžu byt zúbky.

tehotna40
autor
30. mar 2021

@vikusjk vodu a čajík pije normálne ako predtým

@nikoleta1234 nie nebola, ockovanie mame odložené kvôli zdr problémom po narodení

@hailey1 no práve sme v karantene , starší bol v skole dva týždne, konečne som sa odhodlala ho dat a v nedeľu volala riaditeľka ze dvaja rodicia boli pozit. Ale tak není nám nikomu nič tak hádam nie.

tehotna40
autor
30. mar 2021

Volala som aj s dr a ze vyzerá to na zúbky ze jej mam dat nurofen. Len zúbky pôjdu dlho a to mi nebude papat dovtedy ?
@pribinak

pribinak
30. mar 2021

@tehotna40 nie, niektoré zúbky ani nezbadas a budú vonku. A nemusí byt ani bábätko stále z toho nervózne. To len pár dni