Topfer kozie mlieko 1

domininini
7. mar 2022

Ahojte maminy, máte reálne skúsenosti s týmto kozím mliekom pre malé bábätká ? Mám doma 2mesačného chlpčeka a bohužial musíme prikrmovať .. Zatial mal bebu bezlaktózovú, potom sme prešli na nutrilon allergy syneo care - kde je štiepená kravská bielkovina ( pri tomto mliečku bol maly dosť uplakaný ) a teraz najnovšie sme prešli na toto mlieko - maly vyzerá byť spokojnejší, konečne kaká sám a aj menej ho trápi to bruško ale stále to nieje OK.. máme podozrenie na AKBM pretože takmer v každej stolici ma krvavé vlásočnice ..ale do 1r sú tieto krvné testy bezpredmetné, a zase nechcem mu nonstop meniť mlieko....mne sa bohužial nerozbehlo .. ani po tom ako už 2 mesiace vkuse beriem 3x3 senovky aj benediktu, pijem čaje a neustále prikladám, posledný týždeň už bol neúnosný malý nonstop plakal tak som sa na to vys*ala a dala som mu mlieko....

renatka100
7. mar 2022

@domininini my sme mali topfer ale kravske a bolo ovela lepsie ako akekolvek ine, kludne ho davaj a s kojenim sa nestresuj.

banderaska29
7. mar 2022

@domininini a dobre si spravila ! ty musíš byť hlavne ok. nemám skusenosti s tym mliekom len ta chcem podporiť. si super mamka 🙂