Tekutá Beba v krabici

1mina
23. júl 2021

Prosím máte skúsenosti s tekutou Bebou v krabici ? viem ze je to novinka, bolo by to super na vylety namiesto balenie vody a mlieka zvlast len ma zaujimalo ci ste skusali a ci bola ok 🙂

eerikusik
23. júl 2021

@1mina ja som skúšala ešte vo februári ani neviem odkiaľ z čiech som to objednávala vtedy ....išli sme autom 6 hodín a mala vtedy 2 mesiace,je úplne v pohode ,v podstate taká istá ako keď zarábas akurát ju už len ohrejes.Na cesty určite super.

1mina
autor
23. júl 2021

@eerikusik ano teraz som videla ze uz ju maju aj v drogerke,,, to som chcela vediet ci je rovnaka aj chutovo ako zarabana 🙂 na cestovanie a vylety je to ovela praktickejsie veru dakujem 🙂

denden77
23. júl 2021

pravidelne kupujem na cesty 😊

s_a
23. júl 2021

Inak mne tá jednotková moc praktickejšia nepríde, keď ju aj tak musíš zohriať pod prúdom horúcej vody 🤷🏼‍♀️ akože tie pokračovacie stačí keď sú aj izbovej teploty, tie sa zohrievať nemusia, to mi už príde fajn

1mina
autor
23. júl 2021

@s_a ja som myslela ze kazde treba prihriat ci ? ,,, nevadi stale lepsie ako brat zvlast mlieko a vodu a este vodu na ohriatie

1mina
autor
23. júl 2021

@denden77 super dakujem tak vyskusam 🙂

nikpa
23. júl 2021

@1mina na cesty ideálne, dala som malému a v pohode. Izbová teplota bola v aute, netreba prihrievat.

1mina
autor
23. júl 2021

@nikpa no v tichto teplach asi ani nebude treba veru.... sak ja som rada ze vymysleli nieco take praktickejsie, nech netaham ako pri starsej vsade milion veci ked ideme mimo domu