Synovi nechutí umelé mlieko, ale pomáha mu

lucia006
9. aug 2013

Mam otazocku co by ste robili na mojom mieste,alebo sa mozno niektora z vas stym stretla!moj syn mal neskutocne zapchy od jedneho mes,az po 6mes,ked sme prisli na to ze nutrilon ho vlastne zapeka a na mk som vycitala o mliecku hipp bio combiotic tak som mu zacala davat toto ,po zavedi do 4 dni mi zacal kazducky den kakat co bol zazrak a odvtedy je to so stolicou a bruskom ok,lenze dostat do neho to mlieko je zakazdym velky boj ,uz ked vidi flasku sa zacne hadzat a pod,a dlho mu ho nutim az nakoniec povoli a vypije celu flasku,je to upln ina chut ako ostatne mlieka ,ale ked mu pomaha co mam robit ?no unavuje ma snim vecne bojovat!!!! 😒

yanielka
9. aug 2013

a preco mu nedas mlieko, ktore mu chuti a k tomu probiotika bio gaia napriklad, alebo infant dophilus to rovno zamiesas do mlieka? @lucia006

1ivanka1
9. aug 2013

@yanielka myslim ze ked ho nutrilon zapeka, bude ho zapekat aj s probiotikami...bohuzial viem velmi dobre co su to neskutocne zapchy, bohuzial ☹ ☹ ☹

Nutrilon by som mu spat urcite nedala...ako dlho mate hipp?

laura0
9. aug 2013

Skus mu kupit od Hami alebo Nestle v takych zltych sackoch to je ryzovu krupicku ,maju ju aj ovocnu ,aj slivkovo jablkovu ...moja malá vypije UM len s touto krupickou ,ciste ho nechce vobec.Maju to v DM ku ale aj v tescu a stoji to okolo 1.69 eur. 🙂

yanielka
9. aug 2013

No zial aj my sme si uzili so starsou dcerou teraz pri synovi stale skusam odstavujem uz som vyskusala babylove sunar hipp ten nechcel vobec, babylove aj sunar pil, ale praveze casto z toho kakal teraz skusame francuzske aj toto pije tak uvidime este som ho uplne neodstaviIla. Ale medzi nami to hipp mlieko ani mne nechutilo ochutnala som ho a bolo chutovo najhorsie

janinah
9. aug 2013

skus ešte nejaké iné,ty by si sa ako tvarila,ak by do teba pchali niečo,čo ti nechutí...

ariesi
9. aug 2013

skus humanu, je velmi chutna. ja sice dokrmujem len raz denne, ale aj kase robim s nim a v poho

lucia006
autor
10. aug 2013

@yanielka tak to sme to skusali uz davno s probiotikami .to boli prve pokusy ako odtranit zapchy,a sme sa stym trapili skoro 6mes, az po mlieku hipp mu to preslo vsetko zazrakom

lucia006
autor
10. aug 2013

@1ivanka1 presne tak,nutrilon uz ani vo sne 😒 davam mu od 6mes.teraz ma 9 aj pol

lucia006
autor
10. aug 2013

@laura0 predtym papal tieto kasicky no uz ich nechce polednu dobu,a to miesto jednej odmerky date odmerku kase?ku mlieku?

lucia006
autor
10. aug 2013

@yanielka chutovo to hipko je fakt nechutne,mi sme skuski hami sunat s toho vracala,france lait ho zapekalo.a nutrilony ani nehovorim!

lucia006
autor
10. aug 2013

@janinah no lenze viem ze mu pomaha ,a nechcem ho dostat znova do krcov 😖

luy
10. aug 2013

@laura0 od ryžovej ho viac zapečie

laura0
10. aug 2013

@lucia006 ja to davam od oka aby to nebolo ani velmi huste ani riedke a tak mi to vypije vzdy....

lucia006
autor
10. aug 2013

Ked pije to mlieko hipp mozem mu davat ryzu aj mrkvu aj hocjake potraviny ktore zapekaju ,ale stolicu ma vzdy fajn,len tu zmenu mlieka s bojim urobyt kedze zo vsetkych tych problemov nas vytiahlo hippko ,asi mu tam fakt primiesam kusok ovocnej kase aby mu viac chutilo. 😉 dik za radu

lucia006
autor
10. aug 2013

A po roku skusim krabicove