Synček grcká z umelého mlieka

deniskow
23. okt 2013

dobry den chcem sa spytat ci nema niekto skusenosti so skusanim umeleho mlieka...maly ma 16dni a nemohla som kojit tak mi uz v nempocnici davali mliecko pre neho ked sme prisli domov davali sme umele do teraz bolo dobre ale az teraz mi zacal grckat moze to byt ze mu nesadlo?mame skusat ine?dakujem za rady.

henikav
23. okt 2013

@deniskow ano moze byt ze mu nesadlo mliecko, ale zas netreba ich priliz striedat, treba vyskusat par dni, ak sa to nezlepsi, potom prejst na ine. Ale je mozne ze ma reflux a potom ti asi bude grckat vsetko. Okrem toho u nas predavaju nutriton, co je na zahustenie mliecka a aj proti grckaniu. Neviem ci presne toto iste predavaju aj na Slovensku, ale ak aj nie, tak urcite nieco podobne, opytaj sa v lekarni

deniskow
autor
23. okt 2013

no lebo mame ho 10 dni a do teraz v pohode tak uz som si myslela ze bude dobre preto sa pytam ze nazaciatku v pohode a az teraz

katren
23. okt 2013

@deniskow moze to byt aj reflux....skus si precitat aj o tom 😉

deniskow
autor
23. okt 2013

dakujem za rady takze este chvilku pockat a len sledovat ci pribera?

henikav
23. okt 2013

@deniskow urcite sleduj ci nestraca na vahe a opytaj sa na ten nutriton, ci to maju aj u vas. Stoji to okolo 10 eur, ale pridava sa z toho len taka miniodmerka do mliecka, takze to dlho vydrzi

deniskow
autor
23. okt 2013

no ale my sme zacali davat sunar complex

henikav
23. okt 2013

@deniskow no ale sunar complex je mliecko, nie?? Nutriton nie je mliecko, ale prisada do mliecka, iste su aj ine, ale ja poznam len toto jedno, neviem ci presne toto maju na slovensku ale urcite maju aspon nieco podobne v lekarni
pozri tu http://detske-speciality.heureka.cz/nutrilon-nu...

momo216
27. okt 2013

My sme mali podobny problem, skus mliecko zmenit a ak nepomoze tak su specialne mlieka prosti grckaniu, su zahustene -AR. My sme davali France lait AR, skusali sme aj Bebu Arkovu no ta je strasne husta.

oktobermimi
15. nov 2013

aj moja mala je UM ale prv bola v pohode až teraz včera začala strašne vracať :( takže tiež mam tú istú dilemu len sabojím aby nemala reflux :(
@deniskow