Sunar UM, gravimilk? skúsenosti

alenus454
27. júl 2018
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.

Ahojte mamičky, poraďte. Aké máte skúsenosti so sunarom- myslím prémiovú radu UM. A zároveň sa chcem spýtať, pili ste gravimilk aj po pôrode, počas kojenia? Pomohlo to nejak tvorbe mlieka? Ja som s nedostatku mlieka zufala :(

29simona29
27. júl 2018

@alenus454 ja som gravimilk pila,ale mám pocit,že to veľmi nepomohlo, stále musím dokrmovat aj UM..

pininka
27. júl 2018

Mne najviac pomohol caj na kojenie od hipp, vypila som skoro naraz liter a do rana som mala prsia ako sexbomba. Ale najviac pomaha spravne prisatie babatka. Pokiak poriadne dieta nevytiahne mlieko nepomoze ani panbozko.

evittam
28. júl 2018

@alenus454 Skus senovku a benedikt-ciste kapsule. Mne pomohli ale tiez som dokrmovala. Nie je to žiadna tragédia 😉. Bohužiaľ ked nie je tak nie je. Hlavne je spokojne dieta=spokojna matka.😉

evittam
28. júl 2018

@pininka Pokial nie je mlieko môže sa správne prisavat kolko len chce.😉

pininka
28. júl 2018

@evittam no ked nevytiahne tak tazko bude nejake mlieko. A ked nevytiahne od narodenia, tak cela ta tvorba je potom onicom. Tiez som to zazila. A mudre rady okolia nejako nefungovali 😁😁

evittam
28. júl 2018

@pininka A keď nemá co vytiahnut?😉

pininka
28. júl 2018

@evittam joj ved jasne ze na zaciatku nema kazda hned mlieko, ale prave vtedy je dolezite to prikladanie. Mne v nemocke tvrdili ze ako sa maly krasne prisal a pije a pil akurat tak to prve mlieko a ku zadnemu sa nedostal a bol v kuse hladny a po tyzdni sme uz dokrmovali. Pri druhom som si to poriadne nastudovala, stale som ho v nemocke prikladala ked mi to uz dovolili a pouzivala som aj odsavacku a mlieko som mohla rozdavat.

pininka
28. júl 2018

@evittam no samozrejme ze chapem ze su pripady ked sa mlieko nyvytvori skoro vobec, ale ja pisem o tom,ked mlieko je,len je ho malo.

evittam
28. júl 2018

@pininka Niekto nema aj nielen na začiatku dost mlieka alebo vôbec. Bohuzial. A ziadne prikladanie nepomoze. 😉 To som myslela. Aj ked je ho malo- vlastne skusenosti. Pri synovi som mala mlieka na rozdávanie, zasoby v mraziaku. Dcerku som musela dokrmovat-a ano vedela som ako dojcit aj všetko okolo. Proste bolo malo, chvilu som sa trapila ale potom som si povedala ako som už napísala-spokojne dieta=spokojná mamina. Netreba robit tragédiu z dokrmovania a silit čo nejde ako tu niekedy citam za rady....

pininka
28. júl 2018

@evittam ale ved urcite,ja som z toho tiez tragediu nerobila, ale u mna to bolo opacne a az pri druhom som videla ako sa ma dieta spravne prisat a tahat mlieko. Pri tretej uz to bola pohoda.

evittam
28. júl 2018

@pininka Ja som zase pri prvom ani "nevedela" ako dojcim 😁 a vsetko v pohode. Pri dcerke som si najskôr myslela chvíľu aka som "neschopná" ale nastastie ma to rýchlo preslo. Preto mi tu tlak dvíhajú tie "super" rady niektorých dojcomatiek a ked si to prečíta nejaka lahko ovplyvniteľna a labilnejsia prvorodicka tak .....😉

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1pillow1
29. júl 2018
Používateľ 1pillow1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1pillow1.

Ja som na Sunar Premium odchovala 2 deti, takze za mna jednoznacne spokojnost, nemas sa coho bat. Ked nie je mliecko, tak sa hlavne nestresuj 🙂 babatko to vyciti

chips_a
30. júl 2018
Používateľ chips_a je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od chips_a.

@1pillow1 Gravimilk si kludne daj, nič tým nepokazíš, príjem vitamínov je dôležitý, zvlásť ak máš problémy s tvorbou mlieka. Uvidíš, nakoniec sa ti to rozbehne

alenus454
autor
31. júl 2018
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.

Ďakujem vám za tipy a rady, budem sa snažiť teda 🙂 no hlavne ten stres ako hovoríš....

12romi34
28. feb 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

pila som ho. Zo začiatku som mala problemy s prijom potravy, nechutilo mi, zvracala som. Lekarka mi vtedy doporučila tento napoj a pila som ho po celu dobu