Sunar - skúsenosti

romik39
7. jan 2023

Ahojte Maminy aké máte skúsenosti so sunarom 1 ? Pre bábätko ? Sme celkom nekludny neviem či je to tým 🙄 a zmenit ďakujem

barbie1981
7. jan 2023

@romik39 ahoj my sme skúšali rôzne mlieka a sadol nám akurát Sunar, za mňa ok mlieko

e3v3a3
7. jan 2023

@romik39 ja som skúšala najskôr bebu, ale malého bolelo bruško. Potom sme prešli na sunar a pije ho až doteraz. Bude mať dva roky v marci.

tosomja
7. jan 2023

Všetky moje deti vyrastali na Sunare. Prvé dve deti Sunar ar. Posledná Sunar complex.

nikol789
7. jan 2023

@romik39 ja som skúšala ako prvé sunar, nesadol
Beba tiež nie
Hipp combiotik nám sadol...

3petka
7. jan 2023

@romik39 My sme mali sunar od začiatku, tiež sa nám nezdalo a prešli sme na nutrilon no to bolo ooomnoho horšie tak sme sa vrátili k sunaru a potom koliky prestali a bolo ok.

vm123
8. jan 2023

My sme zo začiatku dávali Sunar Premium ale z toho ho bolievalo bruško tak nám dr. predpísala Bebu Sensitive a všetko bolo v poriadku dokonca aj kolika zmizla. A aj hustejšie bolo to mlieko ako keď sme mu robili Sunar.

beahavala
20. júl 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

ja som siahla ako po prvom mlieku rovno po sunare a sadlo hned, ine som ani neskusala

ninah1486
23. júl 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

my s touto znackou mlieka velmi dobru, od narodenia ho davame