Sunar AR a probiotiká

veronikar96
2. okt 2018

Dobry den.chcela by som.sa opytat..Mamicky ktore pouzivate Sunar AR davate svojim babätkam aj probiotika? ... My sme nedavno od 3 mesiaca zacali toto mlieko papat a vsetko bolo fajn az teraz ma 4mesiace a po vypiti my za pol hodinu , hodinu, dve vygrcne potroske mlieko... Neviem cim tom je...aj caj som vysadila a stale. Ma datora z vas podobny alebo isty problem? Dakujem vopred za rady

karmela
2. okt 2018

@veronikar96 áno užívajú sa probiotiká keď papa umelé mliecko to je jedno či ár alebo klasické.A vodičku alebo cajik treba tiež dávať hoci grcne po trosku.

trashpanda
2. okt 2018

A aké probiotiká k umelému mlieku dávate?

malinajahoda
2. okt 2018

@veronikar96 probio určite ak je UM a to je jedno aké. Proste to nie je materské. My mame od narodenia ar mlieko a pediatrička nám odporučila Biogaia aj kvôli kolikám, ktoré mala moja malá.

veronikar96
autor
2. okt 2018

Tieto probiotika davam, ale este dost mozne ze jej kvapnem aj viac dopusi ako je urcene davkovanie...raz sa mi stalo ze vygrcla cele mlieko co prave vypila a to preto ze som je dennu davku dala naraz... cajik pijeme aspon potroske ked to velmi neoblubuje,a viac ju nafukuje stale...zvazujem jej ich vysadit ked koliky nemavame a pijeme rumancekovy caj a pupik natierame.stale

malinajahoda
2. okt 2018

@veronikar96 nám vôbec čaje nepomohli pri kolikách. A to nám tiež pediatrička poradila na koliky, keďže feniklovy bol o ničom takisto. Ja takisto dávam dennú dávku 5 kvapiek naraz. Tieto nám boli odporučené v lekárni, lebo dcérka brala antibiotiká. Inak mame Biogaia.

karmela
3. okt 2018

@veronikar96 aj ja dávam tieto probiotiká teraz 5kv denne do mliečka na lyžičku len nie do teplého mlieka moc.A naj je po čase striedať probiotiká.Kazde babo je iné niektoré lubi a robí mu dobre feniklový cajik iným nie.Drzim palčeky

janalancome
11. okt 2018

Sunar AR papa aj nasa bambula. Je to v podstate huste mliecko skor ako riedsa krupica. Vygrckavala aj nam, potom sme prisli na to ze treba dat babo poriadne odgrgat. A aj to mliecko jej dlhsie travi . Skor ako po 4 hod.sa nenapapa.