Sunar Allergy Care

kosbel
21. mar 2023

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať aké máte skúsenosti s týmto mliekom , mame podozrenie na ABKM zatiaľ nám dali toto mlieko podľa príznakov pokiaľ čakáme na gastro . Mala ma 3 mesiace . Mali sme sunar complex pila ho rada , sem tam grckala ale mala koliky tie prešli a teraz par dni mala potnicky, začala veľmi grcat aj zo spánku grcka, ma v stolici hlieny , začala chrcat pri duchani akoby mala hlieny ale hlieny nemá, vždy zo spánku grga zobudi sa na to a začne grcat , už počas pitia na na fľaši začne grcat. Je nepokojna stále plače . Skúsili sme teraz dat allergy care tak uvidíme co bude . Ďakujem

simona92101
21. mar 2023

@kosbel ak ma alergiu na mliecnu bielkovinu,je mozne ze jej stacit nebude,kedze urcitu MB obsahuje.dcerka pila Nutrilon allergy care a pomohol len na mesiac,potom opat to iste.pomohol az neocate,ktory je uplne bez BKM

kosbel
autor
21. mar 2023

@simona92101 som zvedavá co povedia na gastre ... vy ste absolvovali gastro ? Aké ste mali ťažkosti ?

simona92101
21. mar 2023

@kosbel ano gastro aj alergologiu.od narodenia krce,koliky,skryty reflux a s tym spojeny velmi zly spanok,placlivost,odmietanie pit mlieko,hnacky...