Štvormesačnej dcére nechutí umelé mlieko

lucy_669
29. júl 2021

Ahojte, potrebovala by som radu, konečne sme našli UM ktoré dcérke robí dobre, bruško neboli a kaká sama ,lenže ako keby jej nechutí, strašne začala vymýšľať plače že je hladná a nechce až potom po chvíli asi keď je už veľmi hladná ho vypije.. predtým sme mali bebu čo mi prišla sladšia a nemala som problém s tým aby ju vypila, teraz máme Hipp HA Combiotic 1 , dcérka bude mať za týždeň 4 mesiace. Rozmýšľala som či neexistuje niečo s čím by sa dalo dochutiť mliečko aby jej viac chutilo. Ďakujem za rady 🙂

jana19877
29. júl 2021

To nie, mliečko dochucovať netreba. Ona nepozná chute, takže v tom problém nebude, že by potrebovala sladšie, alebo pridať nejaké ochucovadlo. Skôr len vyskúšaj ďalšie mliečka.

hennyinnsbruck
29. júl 2021

Moze to byt aj strajk ja by som vydrzala tyzden dva a potom sa rozhodla co dalej
moja to to tiez mala ca v tom veku (mlieko menene nebolo)

lucy_669
autor
29. júl 2021

@jana19877 ja som bola konečne rada lebo toto je štvrté mliečko , po prvom dosť grckala a ďalšie dve sa nevedela vykakať sama a bolrlo bruško , ale keď to inak nepôjde vyskúšame iné , ďakujem 🙂

lucy_669
autor
29. júl 2021

@hennyinnsbruck Už to trvá nejaké 2 týždne a je to hroza.. sa natahujemr a tým mlieckom vymýšľa plače a nakoniec keď je veľmi hladná ho vypije , ďakujem za radu skúsim ešte kúsok počkať a uvidíme 🙂

hennyinnsbruck
29. júl 2021

@lucy_669 detto robila moja..rev rev a aj tak vypila.
A prestalo to🙏🏻

gvenduska
13. aug 2021

Mi sme toto mali ale bolo to z tepla že nechcel papat potom sa to upravilo a to má za chvíľu 3 mesiace
Ale nám idu aj zuby takze to prikladám k tomu že mu nechuti