Stroj na prípravu umelého mlieka

nikola12345678
5. apr 2021

Ahojte,

Mate niekto skusenosti s niektorym zo strojov na pripravu UM? Stale kojim a UM len dokrmujem, ale nie som si ista ci je mozne na stroji navolit aj moznost namiesat len 30ml mlieka? Na internete neviem tieto info najst a do obchodov sa ist neda 😏

ariannazara
5. apr 2021

Dám do fľašky prevarena voda, zamiešam 1 odmerka a je to?! Naco stroj 😵 2 sekundy roboty.

pribinak
5. apr 2021

@nikola12345678 pripraviť mlieko trvá 1-2 minútky, na to stroj fakt netreba. Je to zbytočnosť.
Das odmerku mlieka, pridas vodu a pretrepať. Hotovo

s_a
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinaju
5. apr 2021

Baby pyta sa na stroj nie či zo je pre vas potrebné alebo nie.
Nikdy nepochopím odpovede úplne od veci, veď si nekupujte keď nepotrebujete.
Podľa toho čo som videla vieš si navoliť akékoľvek množstvo.

martinaju
5. apr 2021

Na tom babybrezza by to malo ísť nadstaviť na akékoľvek množstvo iné neviem treba sa spýtať predajcu.

misiatko81
5. apr 2021

kamoska to ma a velmi si pochvaluje, lutuje ze do nemala aj pir prov

nikola12345678
autor
5. apr 2021

@misiatko81 ahoj a nevies ktory ma? 🙂

nikola12345678
autor
5. apr 2021

@ariannazara haloo, otazka je ci mas skusenosti so strojom, nie ci ho ty potrebujes alebo nie 🙂

nikola12345678
autor
5. apr 2021

@pribinak nepytala som sa ci je to zbytocnost alebo nie 🙂

ariannazara
5. apr 2021

@nikola12345678 kliknem do googlu a mas tam 🙂 xy moznosti.

https://www.aladdin.sk/mixer/agu-pristroj-na-pr...

nikola12345678
autor
5. apr 2021

@martinaju to je ten problem, ze sa neviem dopatrat k nikomu kompetrntnemu cez telefon kto by mi vedel odpovedat :/

nikola12345678
autor
5. apr 2021

@ariannazara ale to su len strojr, nikde nie je odpoved na moju otazku

martinaju
5. apr 2021

@nikola12345678 neda sa na nejakej stranke opýtať online?
Pripadne tu je cislo priamo do aladina cez pracovne dni sa určite dovoláte

s_a
5. apr 2021

Ja odpadnem čo už nevymyslia 😁 akože podľa mňa to nemusí byť odveci pomocník, keď niekoľkokrát denne zarabas mlieko, ale ak potrebujes len občas zarobiť 30ml tak nebola by praktickejšia radšej ohrievačka len? Lebo predsa len tak ta voda a mlieko stoja dlho v tom prístroji podľa mňa ... 🤷‍♀️

Ale však si skús stiahnuť tu appku čo spomínaju či tam bude odpoveď na tvoju otázku

cookie29
5. apr 2021

Kamošky mali Bibexpresso. Väčšinou sa dajú kúpiť z druhej ruky za maly peniaz. Niektoré si pochvaľovali iné komentovali že zbytočnosť. To je ako so všetkým.

nikola12345678
autor
5. apr 2021

@martinaju ano volala som im, ale predavacka mi nevedela povedat 🤷‍♀️ Skusala som viacej predajni, bohuzial pokym nemaju vlastnu skusenost nevedia odporucit

krisbar
30. apr 2021

@nikola12345678 ja mam baby brezza a najmenej vo vies spravit je 60ml. Za mna je to TOP pristroj na ukahcenie pripravy UM. Nech si kto chce hovori ze to trva 2min. Tu to trva 10sekund a ked mate urevane dieta v noci ktore nechcete aby sa orebudilo a potom dalsiu hodinu ho uspavat tak je to brutal rozdiel. Nam nocne krmenie trva 15min. Mamicky si kupuju vselijake paksametle a hracky za kopec penazi, xiadaju si na vianoce chujoviny co zapratavaju barak...pre mna je toto zatial najlepsia investicia do materstva a mojho kludu. Odporucam!

nikola12345678
autor
30. apr 2021

@krisbar my sme kupili nakoniec Babymoov a tiez mozem povedat ze jedna z top investicii, mala mi v noci nevrieska na cely barak a nikoho nezobudime, v noci su aj tie 3 minuty na pripravu mlieka cela vecnost 🙂

martinaju
1. nov 2022

Baby mame bebybreza a za mna top od 60ml sa da nabolit 60,90,120,150,180,210,240,270,300ml a mliečko za par sekund hotove. V decembri bude rok co ho mame a berieme ho aj na dovolenky (teda len k moru sme ho nebrali lebo sme sli lietadlom) najlepšia investicia. Pre sestru to bola 300 eurova blbost ale narodila sa jej mala a nemohla kojit a hned to kupovala a nevie si vynachvalit.

dominika_sk
1. nov 2022

Hladala by som taky čo ma prietokovy ohrievač lebo ak sa tam udržuje tepla voda neviem kolko hodin tak tak je to akurat tak liaheň na bakterie🤢

banalu
1. nov 2022

Ja som skusila tommee tippee a neodporucam, bol to v podstate stroj na teplu vodu, davkovanie mlieka rucne. Pipalo to.. no hroza cista, ale kupila som na skusku na bazosi a aj som ho do tyzdna predala, takze ma tento pokus nic nestal. Presla som na davkovac mlieka + termoska. Kde mi zarobenie mlieka trva asi 20 sekund. Ale ten babybreza vyzera schopne, aj ked 300€ je dost velka investicia, ak by mala nemala uz rok tak nad nim asi pouvazujem 😊

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinaju
1. nov 2022

@dominika_sk voda je studena a ohrieva sa keď sa to už cele mieša. Dalšia vec spravis max 4 mlieka a musis to umyt kadial ide mlieko a voda lebo ti to ani nepojde nadobku a vodou tiez mozez umyt kedy chces. Mne to nepride alo liahen na bakterie ale kazdeho nazor. A dalsia vec ked nemas odskusane netreba hodnotiť. Najlepšia investicia zo všetkého čo sme kupili je ta babybrezza. Lutujem len jedno ze som ju nekupila hned lebo ja som prilrmovala od zaciatku takze by som mala ja pokoj a maly by bol menej zrevany.

dominika_sk
2. nov 2022

@martinaju ja hovorim o tych čo udržuju stalu teplotu😜

krisbar
4. nov 2022

@dominika_sk ta teplota je tam tusim 30st stala a 60st ked sa zaraba, cize tam nic nekysne. Netreba hladat chyby, treba vyskusat. Verim, ze vyrobci si mnohe vychytali kym to dali na trh.

mimi2019
7. nov 2022

Babymoov mame my. Ohreje a udrzuje vzdy navolenu teplotu, sterilizije aj vychladi vodu akukolvek. Stacenim tlacitka natecie do flasky, pridas z davkovaca UM, pretrepat, hotovo!

krisbar
7. nov 2022

@mimi2019 tak pre tie, ktore hladaju takyto stroj odporucim Baby brezza. Tam nic netreba pridavat. Len podlozit flasku, stlacit gombik a vytecie mlieko, kedze zasobnik je uz sucastou.

martinaju
7. nov 2022

@krisbar presne za mna tiez top ok cena je vyššia ale nič lepšie nie je.

mimi2019
8. nov 2022

@krisbar jojo super masinka, tazsie sa nastavuje a je v kontakte s mliekom, teda kazdy den cistit, ale urcite ulahci zivot s detmi. Nemam osobnu skusenost.

martinaju
9. nov 2022

@mimi2019 vždy po 4tej davke umyjes je to rychle a nadstavuje sa v pohode.