Skúsenosti s nutrilonom Colics?

luli222
3. okt 2019

Ahojte, chcela by som sa spýtať, sme na nutrilone HA 1 ( prosyneo) brusko nebolí, všetko ok, jediné čo máme je, že nás s neho preháňa alebo mu grúli v brušku pokiaľ nekvapnem kvapky coliprev. Spomenula som to pediatricke, a ona automaticky hned odporučila zmenu mlieka ( probiotiká dávame). Omneo comfort zmäkčuje stolicu. Colis má znížený obsah laktózy. Pri prvom synovi som si koliky zazila...bolo to strasne náročné....teraz sa zmeny mliecka bojím. Nemáte prosím skúsenosť? Ďakujem krásne 🙂

malinajahoda
3. okt 2019

@luli222 moja dcérka ho chvíľku pila, ale moc jej nechutilo. Ak si dobre pamätám tak bolo horké a koliky aj tak neprestali.

luli222
autor
4. okt 2019

@malinajahoda
My ich nastastie nemame klop klop. Len to obycajne HA prosyneo nas chce bez kvapiek prehanat preto nam Mudr. skusila dat toto. Je tiez horke, ale ma menej laktozy, a to by nam mohlo pomoct. Len sa bojim aby mu sadlo, lebo je to inak kludne babo...ked by sa mi to nepozdavalo, co uz vratime sa naspat k tomu istemu a budeme kvapkat 🙂 dakujem za skusenost 🙂

malinajahoda
4. okt 2019

@luli222 skus a uvidíš. Rada som pomohla aspoň takto. Držím palce 🤗

verizienka
2. nov 2019

@luli222 my sme brali colics, teraz sme na omneo, malej viac sedí comfort, pri colics kakala raz za tri dni, išlo jej to ťažšie, teraz kaká častejšie a raz dva 😁

relaxx11
15. nov 2019

nám Nut.Colic bez Sab simplexu alebo Coliprev kvapiek nepomohol. darmo má znížený obsah laktózy, je to hnusný nutrilon s rybim olejom a sojou. koliky síce boli miernejšie ale neprestali a pomohla až zmena mlieka (Kendamil 1)

nikola12345678
1. apr 2021

Nutrilon comfort