Skúsenosti s mliekom Nutrilonom HA Prosyneo 1

sanny2993
14. máj 2021

Ahojte maminky. Aké máte skúsenosti s týmto mliečkom? Máme 13 dnoveho synčeka a musím ho dokrmovat. Teda viac menej je skôr na umelom lebo mam malo môjho nech robím čokoľvek. Pediatrická nám odporučila kúpiť toto mliečko no zaujíma ma ci je dosť sýte. Malý z neho vypije aj 120ml na kŕmenie ... Občas ma prdiky ... V noci som mu dala tiež UM a nad ránom som sa zobudila na mrncanie a pucanie akoby sa snažil tlačiť ako pri zápche ale nie som si istá ci to bolo mliekom a ci sa pucil koli tomu... Preto si rada prečítam vaše skúsenosti s týmto mliečkom. Dakujem...

marrydreamkas
14. máj 2021

@sanny2993 moje dvojicky boli tiez dokrmovane tymto a nemali sme s nim problem, po polroku sme presli na obycajny nutrilon a doteraz ho papaju.takze za mna nutrilon super,ale kazde dieta je ine.inak nam ho predpisovala pediatricka,tak sme doplacali len polovicu.neviem ako je to teraz,uz by nemali byt ziadne doplatky pre deti, ale neviem ako je to v praxi.

bikarbona
14. máj 2021

@sanny2993 moja s tým mliekom nemala problem. Presli sme neskor na obycajny nutrilon.

p_alexandra
20. apr 2022

@marrydreamkas prosim Vas... Je to blba otazka ale som prvorodicka a sme presli na toto UM.. je to normalne UM ako obycajny nutrilon? Cize nie je to nejaky doplnok stravy ci nieco take hej? Davate aj vodu? Dakujem 🙂

sanny2993
autor
20. apr 2022

@p_alexandra je to úplne klasický spôsob zarábania ako obycko nutrilon 🙂🙂🙂 a je to plnohodnotné mliečko. My niesme ani alergici ale bolo nam odporučené a dokonca sme nemali ani jednu koliku, my sme s nim plne spokojni, uz sme na 3ke 🙂

p_alexandra
21. apr 2022

@sanny2993 aj dcerka je spokojna 🙂 uz sme kupili 2. Krabicu... Dakujem za odpoved 😊😊😊

p_alexandra
21. apr 2022

@sanny2993 davali ste aj vodu navyse? Myslim na pitie cez den okrem UM 😊

sanny2993
autor
21. apr 2022

@p_alexandra ano vodička sa ma dávať celkovo kvôli navyku na osvieženie 🙂🙂

p_alexandra
21. apr 2022

@sanny2993 dakujem 😊😊 kolko by som jej mala davat?

sanny2993
autor
21. apr 2022

@p_alexandra ideálne keby ti vypila aspoň 100 ml ale každé dieťatko je ine 🙂

p_alexandra
21. apr 2022

@sanny2993 dakujem .. ona nechce vypit ani 20ml vody za den tak neviem 😀 ma 2 mesiace

sanny2993
autor
21. apr 2022

@p_alexandra juuj to je este malinkaa predpokladám ze ti pije mliečko ešte aspoň 6x denne to sa neboj vodičky ma dosť začni to prísnejšie riešiť s postupným vyraďovanim mliečka, tak po pol rocku 🙂🙂🙂

p_alexandra
21. apr 2022

@sanny2993 dakujem 🙂🤗🍀