Skúsenosti s mliekom Hipp

7lenka11
14. apr 2023

Ahojte, pls akú máte skúsenosť s mlieckom značky Hipp? Hľadám pre malú náhradu za Nutrilon, už dva mesiace sa trápime s plačom po jedle a nestálou stolicou. Raz je zapecena, raz kaká až moc. Viem, že každé dieťa je iné, len ma zaujímajú skúsenosti . Ďakujem.

mandymoore123
14. apr 2023

@7lenka11 ahoj,my sme boli na HiPP od začiatku. Nemala žiadny problém. Bol to HiPP combiotik , pokračovali sme aj s 2,3 . 🙏

7lenka11
autor
14. apr 2023

@mandymoore123 ďakujem.. a tá príprava len vyzerá tak zložito?

mandymoore123
14. apr 2023

@7lenka11 nie je to vôbec zložité ak nie je niečo jasné kľudne napíš že čo 😊

domirem
14. apr 2023

@7lenka11 ahoj, naša bola na Hippe (combiotik) od 2 mesiacov, teraz má 2 roky a ešte si niekedy mlieko vypýta. Mala citlivé bruško a koliky a nerobilo problém, pekne jej trávilo a super prospievala. Ak by ťa zaujímalo podrobnejšie, tak od bábätka je veľmi bystrá, rýchlo sa učí, má dobrú imunitu (klop klop). Samozrejme, nemusí to absolútne súvisieť s tým, čo papala, ale my s manželom sme boli ako deti dosť chorľaví, tak to len taký môj postreh. Ja osobne nedám na Hipp dopustiť, aj zloženie je podľa mňa fajn (nie som odborník, len som porovnávala medzi mliekami), ale každé dieťatko je iné, takže, žiaľ, jedine vyskúšať. Držím palce, aby ste našli pre vás vyhovujúce mliečko, tým vyriešili problém a boli už len spokojní 🙂